Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan pöröghetnék fel többszö...

Hogyan pöröghetnék fel többször? 16/f

Figyelt kérdés

Én alapból egy elég nyugodt ember vagyok. Csak kosarazás közbe szoktam pörögni mert az elég jól megy. Bármilyen más helyzetben csöndes vagyok nagyon és nem hülyéskedek. Másokkal meg nyugtató hatással vagyok. Ennek akarok véget vetni, hogy mellettem még az is "elalszik", aki eleinte pörgött. Hülyéskedni akarok, jól érezni magam és pörögni.

Nincsenek barátaim, a suliba nem szimpatikusabb. Valószínüleg ezért lettem ilyen, mert nem volt mellettem senki akikkel lehet hülyéskedni. A legjobb barátom messze lakik és ritkán találkozunk. Ő hogyan tudna segíteni nekem? Ő közvetlen és állandóan élet van körülötte, de nekem még őt is sikerül "elaltatnom".


2010. febr. 26. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Deútálom ezt a szót hogy pörögni , felpörögni fogalmam nincs miért , szóba kb egyszer se mondtam még annyira igénytelennek tartom , mivan felpörögtél? látom pörögsz AS:DDd b*zdmeg :D ez annyira igénytelen .


Amúgy hogy válaszoljak a kérdésedre , a következőt kellene tenned, : SZEREZZ BE EGY BARÁTNŐT és akkor már kevésbbé fogsz törődni azzal amit mások gondolnak rólad,amúgy meg ha jó hatással van rád változni is fogsz , lehetőleg jó irányba.

2010. febr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
:D rossz társaságod volt:D én mindíg hülyülök még itthon anyuékkal is, keress olyan gyereket aki elég bolond :D nálunk suliba egész osztály hülye jó értelemben persze, és nincs olyan nap amikor ne röhögnénk valamin jó nagyot xD
2010. febr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem csak rajtad múlik, hogy mennyire pörögsz. Persze a társaság, ami körülvesz is fontos szerepet játszik hangulatod kialakításában, de alapvetően saját magad irányítod a testedet és az agyadat. Én ha pörögni akarok, akkor áltlában zenét hallgatok, közben bringázom, vagy futok. Lényeg, hogy légy az aki szeretnél, csináld azt amit szeretsz, mert csak így fogod magad jól érezni a bőrödben... :)
2010. febr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja tényleg kezdj el gyúrni tökéletes pörgés!:D
2010. febr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
már elkezdtem 3 hónapja:D de mégse pörgök.
2010. febr. 26. 22:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Kávézol te rendesen?
2010. febr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utálom a kávét. nem hiszem h ez lenne a gond. Hanem csak az, hogy nem tudok hülyéskedni, mert a környezetembe senki e hülyéskedik és ezért nem is tudom hogyan szoktak. Ezért nehéz új társaságot találni.
2010. febr. 27. 15:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Pont vérkomoly választ adtál egy nyilvánvaló marhulásra... Játékosság a kulccsszó. Jó mankó lehet, hogy a kisgyerekek jobb felnőttek lennének, mint azok, akik mostanság felnőttnek akarják képzelni magukat. Tényleg így van, művészlelkek repedtre ordítják a seggüket, hogy ideje volna legalább észrevenni, hogy feje tetején áll mindenünk... Vagy nem :)
2010. febr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!