Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sims 3 -ba valami jó család...

Sims 3 -ba valami jó család tippet? (milyen háztartás készítsek)

Figyelt kérdés

Az az igazság hogy,nincs semmi ötletem hogy milyen családot csináljak,és sajnos mivel nincs ötletem kezdem megunni a Sims 3-at...Ha ez segítség,kiegészítőim:

-Természetfeletti erők

-Házi kedvencek

Köszi előre is a tippeket ! :)



2015. máj. 31. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
A Természetfeletti erők a kedvenc kiegészítőm. :D Esetleg csinálsz egy farkasembert/farkasembercsaládot, sok kutyával, amiket farkasokról mintázol? :D Vagy mivel a Házi kedvencekben ló is van, akár vissza tudnál menni valami középkori témához, töltesz le olyan egyedi tartalmakat, építesz régimódi házat. :D Ha nem szeretnél több kiegészítőt, ajánlom a modokat, egyedi tartalmakat. Számomra rengeteg újdonságot kínáltak, továbbá ihletet adtak mindenféle fura, vicces dologhoz. :D Csinálhatsz űrlényeket is. Mágust, elmész valami közösségi területre és osztod az átkokat. :D Simsben rengeteg lehetőség van, az az egyik játék ami engem a legjobban, leghosszabban le tud kötni.
2015. jún. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A természetfeletti kiegészítők az nagyon felbosszantott -.-" Békésen kapálgattam a kis kertemben, termesztettem a zöldségeimet, nemesítettem, erre jön az a (cenzúrázva) zombi és lezabálja a (cenzúrázva) termésem és nem tudok vele semmit csinálni... De, ha család, akkor csinálj egy tűzmágust, és gyújtsd fel a néger lakosokat a városban :D
2015. aug. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!