Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tuggya valaki kinél van (...

Nem tuggya valaki kinél van ( melyik csatornánál ) a sailor moon, a manóvári manók, yu gi oh! . Stb. hivatalos szerzői joga Magyarországon? Ki adhatja le az egyes részeket?

Figyelt kérdés
Mert pl. a sailor moon-t meg a yu gi oh! -t, pokémon-t tom nézni interneten, de a manóvári manókat nem. :' ( (bár még csak 12 éves vagyok mégis nagyon szeretem ezeket a meséket.

#anime #mese #Pokémon #nosztalgia #TV #manóvári manók
2015. máj. 31. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tugyom
2015. máj. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a Manóvári manókat is tudom nézni interneten.
2015. máj. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ki tuggya... :D :D
2015. máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 jojo néni ***** válasza:
Tuggya xD
2015. jún. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én tuggyom! Talánn a kúl tévvénn szokkot leni, de nem bizttoss ot van, ahol meggyj a drakon ball zé.
2015. jún. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tudja*


Egyébként mi van akkor, ha tuggyod? Írsz nekik tegyék fel internetre szinkronizálva? :D

2015. jún. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, legalább egy jót nevettetek, de ha azt írom, hogy "tudja" akkor nem engedte volna kiírni a kérdést, mert azt hitte, hogy véleménykérdést akarok feltenni, és csak így sikerült "becsapnom" a gépet.
2015. jún. 1. 17:55
 8/10 anonim ***** válasza:
A Manóvári manókat én is kerestem a lányomnak,mert anno én is szerettem.Ncore-on van pár rész fent.
2015. jún. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
NAGYON-NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM!:)))))
2015. jún. 8. 18:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Forgalmazói vagy vetítési jogról beszélhetünk. Ezek a sorozatok az RTL-nél voltak, de a vetítési jogok nem tartanak örökké és már megszűntek Magyarországra vonatkozva. Akkor frissülnek, ha más csatorna új jogot vásárol rájuk.
2018. szept. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!