Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyembe...

Ti mit tennétek a helyembe kifizetnétek a tartozást ezek után vagy nem?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal cserélgettem ruhákat.Jó múltkor meg tetszett nálla egy kabát de nem volt pénzem meg venni így el hozattam vele hitelre,hogy majd ki fizetem.De közbe meg betegedtem rengeteg pénzem el ment az orvosságokra úgy volt hogy holnap jön a pénzért de írtam neki hogy nem bír jönni mert még se tudtam össze szenni rá.Erre ki akadt hogy a számláit nem bírja kifizetni.Meg hogy nem cserél velem mert a múltkori ruhák se lettek jók amiket cseréltünk.Máskor gond nélkül vissza cseréltük most meg ki akadt.
2015. máj. 31. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen vagy kifizetném, vagy visszaadnám a kabátot azonnal. Ez így nem tisztességes, és ez nem csere, amiről Te írsz... Ez egy "adásvétel" hitelre ráadásul.
2015. máj. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Fizesd ki vagy add vissza a kabátot.

Jogosan akadt ki, hiszen megengedje, hogy elhozd hitelbe, de te mégsem fizetted ki a megbeszélt időben.

2015. máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!