Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy munkahely és ott egy müszakvezetö anak van feletöse mindig a fölkötese írja ki a munkát kinek mit kell csinálni a társaim azt mondták a müszakvezetö mondja meg mit kell csinálni van aki azt mondja ami kivan írva azt. Ez a müszakvezetö olyannyira nagyképü hogy sose enged oda ahova kivagyok írva a papíron megis mondta hiába írnak ki máshova akkor se enged oda. Azota aki a munkát kíírja az is oda ír ki de megkérdeztem mindig ugyanazt kellem csinálni ? Azt mondta csak egy darabig. Szólni nem merek a müszakvezetö feletesének mert a munkásnak sosincs igaza. Viszont van egy másik müszakvezetö azzal egyszer találkoztam ő normálisnak tünik. Az aszt mondta egyenlöre kell csak azt csinálnom azt majd meglátják viszont sajnos ö mikor én ottvagyok ö nincs mert ö a másik müszak vezetöje. Gondolkodtam rajta átkérem magam szépen az ü müszakába mert normálisnak tünik egyszer beszéltem vele szimpatikus nem lenézö ö. Viszont vannak munkatársaim akik utálják öt mert azt mondják szigórú és ha oda mennék akkor lehet csak egy hétig lennék ott én lasabban dolgozok de lehet csak azért mondják mert nemkedvelik. szombatokat mindet lehet válalni nos ha mind válalnám akkor kiismerném jobban. Szerintetek átkérjem magam az ö müszakába magam ?
2015. máj. 31. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű a döntési helyzet, embere válogatja, ki, mit döntene.

Van aki úgy van vele, hogy rossz a helyzet, de ezt már ismeri, nem vág bele a bizonytalanba. Más meg úgy gondolja, hogy ami most van az nem tetszik, próbáljunk ki mást, hátha jobb lesz.


Te inkább az vagy, aki az ismert rosszban marad vagy a vátoztató-kockáztató típus vagy inkább? Mindkettőnek van előnye és hátránya is.


Felmerülő kérdések:

Ha a másik műszakvezető szigorú de pártatlan, akkor ha rendesen dolgozol, nem lehet gondod vele.

Kérdés, hogy a szigorúság mellett tényleg elfogulatlan-e?

Mennyire érzed magad rosszul a mostani helyeden?

Fog-e itt változni belátható időn belül valami?

Vállalod-e annak a kockázatát, hogy esetleg mégsem lesz jobb a másik műszakban?

Neked kell mérlegelni.

2015. jún. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm még várok válaszokat
2015. jún. 1. 00:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!