Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem ismeri fel a telefon...

Miért nem ismeri fel a telefonom az SD kártyát?

Figyelt kérdés
LG G3 készülékem van. Előző telefonom Nokia Lumia 820 volt, abból tenném át a kártyát(8GB-s). Letöröltem róla mindent, csak az írásvédett mappák maradtak. A telefon érzékeli, hogy benne van a kártya, de nem látja.:/ Mi lehet a baj?

2015. máj. 31. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Le kene formazni azt a kartyat... windows phone es android kozott nemigen lehet igy mozgatni a kartyat.
2015. máj. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én azt ajánlom hogy valahogy csatlakoztasd rá a gépre, (pl. kártyaolvasó, beteszed a régi telódba és azt rakod rá a gépre) és másolj le róla mindent. Rakd be az új telódba, formázd meg, majd USB kábellel csatlakoztasd a géphez a telót, és másolj mindent vissza. Nekem így mindig sikerült.
2015. júl. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!