Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veszek vizipipát, de hogy...

Veszek vizipipát, de hogy adjam be a szüleimnek, hogy ne veszekedjenek?

Figyelt kérdés

még nem vettem meg, de több mint 1 éve szeretnék, és most van is aki megvenné nekem.. csak a szüleim nem engedik, vagyis, féléve egyszer fel hoztam, hogy szülinapomra kérnék, de azt mondták, hogy szó sem lehet róla, mert "károsabb mint a cigi" (szerintem nem, de mindenki azt hisz amit akar [szó szerint])

nah és rejtegetni tudnám, de úgy meg nincs értelme megvenni, ha nem használhatom, csak nagyon ritkán, és úgyis kiderülne hamar..


arra is gondoltam, hogy mivel vizipipavásárlás.hu -ról rendelném van 14 napon belüli vissza vásárlási lehetőség is, és hogy miután kijönne, elmondanám 2 napon belül, és hogy mit regálnak ..

nem mondanám meg, hogy vissza lehet küldeni, és ha bele törődnek minden jó, de ha nagyon veszekednének, akkor küldeném csak vissza (csak megint ott az a hülye posta költség).. de viszont attól félek, hogy nagyon ki lennének akadva, és hogy akkor mi van..


16/f


2010. febr. 26. 23:05
 1/7 anonim válasza:
Szerintem állj eléjük és próbáld megbeszélni velük, ha nem megy ajánlj fel vmit cserébe nekik.
2010. febr. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak vedd meg, ha megakarod. Hadd veszekedjenek. Előbb-utóbb úgy is megunják.
2010. febr. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én is vettem sőt én 14 évesen :D

ha azt hiszik hogy károsabb mint a cigi akkor használd googl-t és gyüjts néhány cikket ezzel kapcsolatban hogy miért is nem káros szépen olvastasd el velük akkor már tudják mi a heéyzet. és mond azt is hogy összes ismidnek haverodnak van és nekik is megedngedték.ha szerencséd van meg fogják engedni, és az sem árt ha Cartmenesen beveted a dee léééégysziii anyuuu trükköt ;)

remélem segítettem, nekem így megengedték majd írj milett

2010. febr. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat :D

már régen eldönöttem hogy megveszem, és lesz ami lesz.. de azért jó lenne úgy, hogy tudjanak róla..

az a vicc az anyámba, hogy azt mondja, hogy bezzeg neki se, meg neki se.. de mikor a képébe vágom, hogy DE IGEN! akkor a válasz: jó, nem érdekel, akkor se..

2010. febr. 27. 12:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Látom nagyon kell valamiért.
2010. febr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

:))

nyárra szeretném ha lenne 1..

ha nem lett volna ez a lehetőség, hogy megveszik nekem, nem vettem volna, de most nagyon izgatott vagyok.. :)

2010. febr. 28. 09:50
 7/7 Gechiskutya válasza:
Én rendeltem netről 15 évesen mivel kiadják a szüleimet leszartam egy idő után meg szép lassan hozzászoktak
2016. aug. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!