Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen láncfűrészt vegyek?

Milyen láncfűrészt vegyek?

Figyelt kérdés

Általában azt mondják, hogy stihl, vagy husqvarna. Abban szokott lenni egyet értés, hogy ne kínait. Aztán páran az egyiket, páran a másikat szólják le, hogy az nem jó. Aztán van aki szerint ezek csak a nagy fűrészekben jók amivel erdőket termelnek ki és a kis fűrészeik nem is olyan jók mint amilyen drágák. Néhányak szerint az oleo-mac sokkal jobb a kis fűrészekben és olcsóbb is. Felmerül még a makita/dolmar, van aki szerint a kisebb fűrész egyik se jó... nem érdemes megvenni.


Én évente egyszer max. 4-5 köbméter fát akarok vele kuglizni, meg pár gyümölcsfát kivágni néha-néha. A stihl ms 181 husqvarna 236 amik szimpatikusak számomra.


Mit gondoltok?



2015. jún. 2. 18:48
 1/3 anonim válasza:
Szerintem Husqvarna.Nekünk megvan 20 éve és semmi baja.
2015. jún. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az üzemidőszámlálot egy szerelővel ki kell iktatni hogy hosszab legyen az üzemideje.
2015. jún. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 dirtboy ***** válasza:

kettő kiszemelt közül egyértelműen a husq. a jobb vétel és az alkalmasabb fűrész is.


kisebb átmérőjű fák vágására az ole-mac is ideális fűrész bár azért régebben olcsóbb volt,ma már annyira nem jó vétel.

Makitával csak legnagyobbal dolgoztam,nagyon rossz hangja van,nem olyan mint egy stihlnek például, de egyébként kiváló fűrész az is.

2015. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!