Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud az alábbira magyará...

Valaki tud az alábbira magyarázatot adni?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 hónapja álmodtam, vagy igazán nem is tudom, hogy álom volt-e vagy valóság? Hajnali 2óra 15 perc volt. (Ezt onnan tudom, hogy megnéztem a jelenség után az órát). Hátamon feküdtem, ami nagyon nem jellemző rám. Egyszer hirtelen felébredtem. Közvetlenül mellettem, az ágyam szélénél egy (talán) női alakot láttam, nagyjából a comb közepéjétől a hasa magasságáig. Nagyon vékonynak mondható teste volt az alaknak. Zöld színű, kicsit fényvisszaverős ráfeszülő nadrág volt rajta. Furcsán mozgott, imbolygott, mint ha táncolna. Tisztán emlékszem, hogy becsuktam a szememet, majd újra kinyitottam, mivel megrémültem. Ugyanazt láttam ismét mint mikor először felébredtem. A nadrágja anyagának a gyűrődései követték a mozdulatait. Ekkor már teljesen tudatában voltam annak, hogy nem álmodok. Természetesen a rémületem tovább fokozódott. Mozdulni vagy a rémülettől, vagy valami mástól nem tudtam. Pontosan nem tudom meddig tarthatott ez így (becslésem szerint kb. 1-2 perc), de ismétlem akkor már 100%-osan ébren voltam. Az arcát nem láttam, hangokat nem hallottam, de egyszer olyan érzésem volt, mint ha valakinek odaszólna. Ekkor néztem fel jobban (mivel addig nem tudtam levenni a szememet a látványról) és láttam, hogy egy férfi alaknak mondható valaki, nekem háttal állva, felemelt karral, mint ha a szoba sarkában lévő (tőlem kb. 2 méterre lévő) szekrénybe akarna benyúlni vagy már éppen befejezni valamilyen műveletet. A férfi alakon, mint ha atlétát vagy valami hasonlót láttam. Teste áttetsző volt, alakjának a körvonala vékony zöldes színnel, elég erősen világított. A szoba azon része amelyet ekkor láttam, teljesen meggyezett minden részletében a valósággal. Ekkor még jobban megrémültem, éreztem, hogy nagyon hevesen ver a szívem. Ezt talán azért lényeges, mert bevillant az, hogy szívritmus gondjaim vannak több évtizede és lehet gyógyszert kellene bevennem, ne hogy gond legyen belőle. Amikor úgy véltem hogy az ágyam mellett lévő alak odaszólt a másik alaknak, az hátrafordult és felém nézett, miközben a fentebb leírt mozdulatot végezte. Hirtelen eszembe jutott, hogy éjszakára mindig bekapcsolok egy mozgásérzékelős LED világítós lámpát. Felemeltem a karomat, azért hogy a lámpa kapcsolódjon be, ami meg is történt. Ekkor az összes látvány eltűnt, de mintha lett volna egy kis késleltetés a lámpa bekacsolódása után, tehát látni véltem még egy nagyon rövid ideig az alakokat. A logikus cselekvésem (az, hogy bekapcsoltam a mozgásérzékelős lámpát), valamint hogy a szobának az a részlete ahol lejátszódtak a jelenségek teljesen megegyező volt a valóságban lévővel, bizonyítják számomra, hogy mindvégig teljes tudatomnál és ébren voltam. De akkor mi is volt ez? Álom vagy valóság? Ilyen, vagy bármilyen hasonló jelenség, se előtte, se azóta nem volt.

2015. jún. 2. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem próbáltál velük fizikai kapcsolatot létesíteni?
2015. jún. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem. tőlem fizikainak mondható dolog, csak a lámpa tudatos bekapcsolása volt.
2015. jún. 2. 20:24
 3/6 yggdrassil válasza:
Velem is történt hasonló ágy fentlát nem álom ágy melletti figura!Se mozogni se szolni nem birtam kb 2-3 percig a szivem majd kiugrott a félelemtöl!Nekem nem volt mozgásérzékelős lámpa igy nem tudtam mi csinálni vártam mig eltünnek!Amint eltüntek azonnal felugrottam mert akkor már birtam mozogni és ki a házból ahol egyénként több furcsa eset is történt!Én olyasmire tippelek hogy álmunkban a tudatunk egy másik ugymondd dimenzioban van ahol a testre nincs szükség ezért nem birtam irányitani,de mindent felfogtam amit láttam magam körül,az ott élőket is!Amint a tudat visszatér a fizikai világba azonnal megszakad a kapcsolat a másik világgal és már képesek vagyunk irányitani a testünket!Nekem valami hasonló az elképzelésem erről a dologról!
2015. jún. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Természetesen én is felkeltem a jelenség után, össze voltam zavarodva, hogy mi is volt amit tapasztaltam. Órákig nem tudtam elaludni utána. Ha nem cselekedtem volna logikusan, ráfognám, hogy egyszerű mezei álom volt, de meg vagyok győződve arról, hogy ez nem az volt.
2015. jún. 2. 20:29
 5/6 A kérdező kommentje:

yggdrassil nevű felhasználó válaszára:


Azt még el tudom képzelni, hogy a tudatunk álmunkban elcsavarog másik dimenzióba, de azt már kevésbé, hogy egy másik dimenzióban létezik egy pontosan ugyanolyan szoba, berendezési tárgyakkal együtt, ami a valóságban megvan.

2015. jún. 2. 21:28
 6/6 yggdrassil válasza:
Talán maga a tudatunk hozta létre a szobát a butorokkal emlékezetből a másik helyen és lehet hogy ők is értelmetlenül néztek ki a fejükből hogy mi történik velük!Nem tudok pontos magyarázatot rá de tény hogy a dolog létezik nem te és nem én vagyok az egyetlen akikkel történtek hasonló dolgok!
2015. jún. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!