Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mesélnétek nekem a bajai...

Mesélnétek nekem a bajai MNÁMK-ról?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lehetséges, hogy a bajai MNÁMK-ba (ismertebb nevén:Frankel) mennék továbbtanulni.

Olvasgattam a honlapjukat, de jobb lenne, ha olyan emberek mesélnének a gimiről akik oda járnak. Ha valaki válaszolna ezekre is: mit jelent az orientációs gyakorlat? Délutáni órák mindenkinek vannak? Koleszba el lehet dönteni kivel akarsz egy szobába lenni? Szabad sminkelni( tus)?

Köszönöm előre a válaszokat!:)


2015. jún. 2. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Nagyon magas a biztonság.

Kamera, mozgásérzékelő, jelszó, beléptetőkártya, járőr, folyosófelügyelő, diákrendőrség, tanfelügyelő,

Jól felszerelt több 1000 milliárd lett ráköltve.

Az orientációs gyakorlat azt jelenti ha csinálsz valamit akkor nem buksz meg. A délutáni órák a szaktól függőek. 6-8 óra van egy nap.

Igen a koleszos mentálhigénia igen fontos de nehéz elintézni hogy hova kerülj. Feketén lehet a körletvezetővel egyezkedni az ágycseréről.

Uniformis van e mellett nem tudom hogy engedett e a smink.

Ez egy Harvard besorolású elit iskola. Ha 3-as alatti osztályzatot kapsz eltanácsolhatnak speciális iskolába.

Olyan beszámolót halottam hogy:

" fél évnél kirúgtak az mnámk-ból mert 1-es voltam utána a jelkyben 2 évig nem kellett tanuljak mert mindent megtanultam az mnámkban és szín 5-ös voltam.

IQ-teszt alapján vesznek fel vagy ajánlólevél bizonyítványi átlag. 10-es létszámú osztályok vannak max 20 férőhely a legnagyobb tanterem.

Igen felszerelt az alatta húzódó atombunker laboratórium amit titkolnak. Igen felszerelt zene termük van. Kiemelkedő felszereltségű könyvtár. 1. osztályú sportolás biztosítás. Kondigépek.

Videó és dramaturg stúdió, iskola rádió, iskola tv, A menza drága 800ft-os/ebéd de kiválló minőségű és jó ételeket adnak 5 választható étrenddel kajajegy átruházható. Van fogdájuk a lázadóknak. Szerződést kell aláírnod ha oda akarsz járni amivel eladod a lelked. Költői túlzás de igaz hasonlat.


A cserediák hadművelettel mennek a diákok külföldre (Kötelező) A tanárok képzettsége kiemelkedő mind pedagógiailag mind pszichológiailag. Kevés a női tanár és diák. Nemekre osztják a csoportokat esély nincs társat találni. A szabadság a tanulmányi eredménytől függ. Ha rossz tanuló vagy 3-4 osztályzat átlag akkor napközire köteleznek.


Véleményem személy szerint ha stréber vagy akkor a leg királyabb hely a világon. Baja város az iskola város és 3. német oktatási központ.


Amúgy itt lakom 200m-re tőle és dolgoztam ott sőt az apám is.Ha érdekel valami PM

2015. júl. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%

1es!


Te mi a tokomet allitasz ossze? Normalis vagy?

2eve jarok a Frankelba es 99szazaleka nem igaz, amit mondtal, eszetlen birkaxar.


1000milliard a fejed...azt se tudod mirol beszelsz...atombunker az anyyadpecshaja...


Az orientacios beszelgetes azt jelenti, hogy az odajelentkezovel elbeszelgetnek, hogy mennyire tud nemetul es melyik tagozatra ajanljak.


Nincs iq teszt...30-as letszamu osztalyok vannak.


A koleszban szilencium ami ket oras es nevelotol fuggoen kotelezo nameg persze az erdemjegy.


Sok noi tanar es diak van es rengeteg barataim vannak.


Nincs mozgaserzekelo es diakrendorseg, se tanfelugyelo, foleg nem jaror.


Ev vegen valaszthatsz a koliban, hogy hova akarsz kerulni.


Nincs egyenruha hulyegyerek, csak a matrozbluz es nyakkendo unnepekkor


Ugy hasznalhatsz sminket, ahogy akarsz, mert itt az egyenisegedet is fejlesztik. Persze vannak hatarok.



Nincsenek kondigepek, se studiok.


Olyan hulye vqgy valaszolo, mint a megnyuzott doglott kecske...

2015. aug. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Bocsánat rég dolgoztam ott tanárként! Azóta megváltozhatott kicsit a helyzet...

Én 1992-1996-ig dolgoztam ott mint karbantartó stúdiós a V. Gyuri mellett, kertész, és zene tanár. Voltam 1 évet éjszakás portás is a csarnokban.

2015. okt. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

A bunkerban voltam lent! Ezt nem tudod megcáfolni.

Nekem még volt MNÁMK-s iq teszt papírom a portán.

Portásként a mozgásérzékelők hangosan riasztottak amikor lezárás után valaki arra járt. Egyenruha volt mert egyenruhába mentek jöttek a gyerekek akkoriban.

És portásként az igazgatónőhöz kellett kísérnek akin smink volt. Az akkori igazgató: Vícsi Ildikó

A kondigép a sportcsarnok emelet bal utolsó elötti és utolsó ajtó mögött található! Már akkor mind rossz volt amikor ott dolgoztam. A V. Gyurival pedig eggyütt dolgoztam mint operatőr és hangmérnök.

Szóval én csak a saját tapasztalataim mondtam el. Nem tudtam hogy trógerszálló lett a suliból.

2015. okt. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!