Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek van rá esélyem?...

Szerintetek van rá esélyem? (sürgös lenne köszi! )

Figyelt kérdés
Sziasztok volt egy lány, kb 1 hónapja aki az osztálytársam volt és beleszerettem. Minddig lejárkált a szobába majd végül ott maradt nálunk egész éjjel ott az én ágyamon beszélgettünk. Én meg védtem mert a szobatársam állandóan basztatta. És eddig soha vagy csak ritkán bezéltünk most meg sokat. És egyre jobban próbált közel jönni.

2015. jún. 2. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Van esélyed, hajrá.
2015. jún. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 75% esélyem van arra, hogy megd*gjam Angelina Jolie-t.. én akarom, az már 50%, ő meg vagy akarja, vagy nem. Amúgy persze, hogy van esélyed..
2015. jún. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vickyli válasza:
Van!! ;)
2015. jún. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Fiam! Ez a lány közeledik hozzád!! Elég ritka ha egy lány kezdeményez. Mindenképpen lépned kell. Ha többre vagy kíváncsi írj privátba.
2016. júl. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!