Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az iphone 6 megéri a pénzét?

Az iphone 6 megéri a pénzét?

Figyelt kérdés
Most jelenleg egy sony sp-t használok ami eleinte jó volt de miután frissítettem az op. rendszerét rengetegszer lefagy, nem kapcsol be rendesen,leáll a kamera stb...Most szeretnék venni egy új készüléket.Még sosem volt IOS alapú rendszerem semmilyen formában.Gondolkodtam hogy először 5s veszek ,hogy kipróbáljam de a 4.6" után a 4" az olyan kicsinek tűnik és félek élvezhetetlenné tenné a számomra .Gondolkodtam még a LG G4-ben és a Samsung Galaxy S6-ban de már nem bízok annyira az androidban.Vagy várjak az Sony Z4-re?Mert nem volt sok gondom az sp-vel amíg nem frissítettem.Az iphone igaz hogy tényleg nagyon drága de ez a telefonmárka tartja az árát és hogyha megunom vagy nem tetszik akkor minimális vesztességgel el is tudom adni míg a többivel ez nem biztos hogy működne. De ugye az iphone ellen az szól ,hogy túl sok körülötte a hype és mára olyan tömeg telefon lett, + amit maga az iphone-ról sok ember gondol hogy milyen "menővé tesz" meg ilyenek ez engem annyira irritál... Szóval ha tudtok valami jó telót és megosztanátok velem annak örülnék :).Az lényeges lenne , hogy jó legyen a kamerája és ne fagyjon le.

2015. jún. 3. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Egy atlagfelhasznalonak az iPhone a legjobb telefon.
2015. jún. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Koaxk Ábel ***** válasza:

Összeségében jó telefon, csak kicsit túl van hypeolva, meg főleg a fiatalok körében presztízsnek számít. Ezért feltételezem itthon több ember inkább az utóbbi miatt veszi.


Viszont olvastam régebben, hogy 85%-os az Apple-nek az ügyfélmegtartási statisztikája, ami elég durva szám.

Szóval ha nem fáj érte a szíved, hogy veszel egy túlárazott prémium telefont, akkor biztos, hogy nem fogsz benne csalódni.


Ilyen árkategóriában érdemes megnézni a Samsung Galaxy S5 vagy S6-ot is, elég pofás cucc. Pár ismerősömnek van és nagyon elégedettek vele.

2015. jún. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Párizsban mindenki ájfont nyomogat. Én nem tudom mi van ott, de nagyon durva, mindenki új modelleket használ - pláne a metroban. Még a törökök is. Magyarországon kezelik furcsán az ájfonosokat.
2015. jún. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!