Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell (akár privát)...

Hogyan kell (akár privát) minecraft szervert csinálni? (nem kétnaposat hanem olyat ami bármikor amikor elinditom menni fog és más is feltud jönni rá)

Figyelt kérdés
várok embereket is erre a szeróra ha lesz föleg a segitőt de majd a minecraft neveket irjátok meg!

2015. jún. 3. 17:51
 1/4 adventurer111 ***** válasza:
Letöltesz egy szerverkészítőt pl: [link] vagy ha modosat akarsz innen az intallert: [link] ha modosat akarsz csinálni csinálsz egy szöveges filet és ezt írod bele: java -jar szerverjarneve.jar -Xmx1G -Xms1G aztán mentés másként kitörlöd az egész nevet és valami.bat nevet adsz neki és elmented a szervered mappájába persze a szerverjarral együtt aztán duplaclickelsz a .bat-odra , megvárod amíg betölt mindent és a konzolba(fekete ablak) ba írod hogy stop és entert nyomsz azután a server.propertiesba beállítod ami kell (online-mode=false stb)! És ha wifid van akkor csinálsz egy portforwardot(ha megmondod a routered márkáját el is tudom magyarázni)
2015. jún. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nincs ruterem egy mobilnetem van csak
2015. jún. 5. 17:50
 3/4 A kérdező kommentje:
de amugy kösz majd megprobálom !
2015. jún. 5. 17:51
 4/4 A kérdező kommentje:
ez csak 1.8 as és 4 nap a letöltés lehet hogy csak szar a netem de ha jó lenne akor is kb 10 óra és nincs valami olyan egyszerű??
2015. jún. 6. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!