Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan vigyem be az igazolást?...

Hogyan vigyem be az igazolást? Vagy mit mondjak?

Figyelt kérdés
Kedden, Szerdán, Csütörtökön, meg Pénteken nem voltam suliban. És nincs igazolásom..azért nem tudtam menni mert kedden temetés volt és szerdára értünk haza. Csütörtökre lebetegedtem. És mivel messze vagyok az orvostol ezért nem tudtam bemenni. De igazolásom meg nincs. Mit tegyek?
2015. jún. 5. 11:00
 1/2 anonim válasza:
hétfőn menj el dokihoz és mond meg neki, hogy mi van, talán megkönyörül rajtad, és ad keddig igazolást.
2015. jún. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 2xSü ***** válasza:
Egyrészt a szülő is igazolhatja a hiányzásodat. Ha temetésen voltál, akkor neki kell igazolnia. Másrészt ha az igazolatlan hiányzások száma nem lép át egy határt, akkor még az sem gond, ha történetesen igazolatlan hiányzásként lesz elkönyvelve. Mivel gondolom a szüleid is tudnak a távolmaradásodról, ezért tudják mit jelent mondjuk a bizonyítványban. Felvételinél, itt-ott meg nem hiszem, hogy hátrányt jelentene, legalábbis tudtommal a pontokra nincs hatása.
2015. jún. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!