Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak tanulni?

Hogyan tanuljak tanulni?

Figyelt kérdés
Én hajlamos vagyok a könyv fölött bealudni :S :D ...De ülve meg nem tudok tanulni.. Szóval mit egyek vagy mit csináljak hogy friss legyen az agyam ? :P (érettségiláz)
2010. febr. 27. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
rágó, szőlőcukor.. énis vizsga elött állok.. :D német.. azt nekem is kivan a fejem. pihenyj sokat és fókuszálj a tanulásra. mennifog! sok sikert!:)))
2010. febr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2010. febr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi :)) a lecitin vajon segíthet? azt hallottam az agyserkentő..
2010. febr. 27. 16:42
 4/6 anonim ***** válasza:
doli előtt egyél csokíít :)) én is képes vagyok bealudni, főleg a versek fölött, ezért van úgy, hogy reggel 4után, akkor fog az agyam.
2010. febr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a legjobb módszer a tanulásra, ha viszel bele egy kis fantáziát. Pl. amikor történelemből tanultam a királyokat, mindegyikről mondott a tanár valami vicces sztorit. én ezt tovább folytattam, elneveztem őket, saját magamnak vicces formában adtam elő hangosan. Káromkodtam közben, és röhögcséltem a saját hülyeségeimen. De viszont amikor visszamondtam magamnak a leckét, közben előjöttek a tréfás dolgaim, és minden eszembe jutott amit a tanulásnál gondoltam. Tudod a hülyeséget könnyebb megjegyezni.

Elég marhaságnak tűnik ez, de hidd el ez egy tuti módszer. Most 10 évvel éretsségi után is emlékszem melyik királynak vagy melyik költőnek milyen nevet adtam, és mai napig emlékszem még az életükre

2010. febr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekünk azt mondta a bió tanárnő ,hogy csoki+viz jobban fog az agy vagy valami ilyesmi :P

mondjuk még nem próbáltam de rám férne :'D

2010. febr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!