Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki írna nekem Punk zenekar...

Valaki írna nekem Punk zenekarokat?

Figyelt kérdés

Hogy is mondjam, nagyon Punkos legyen.:'D

Ne punk rock..



2015. jún. 6. 10:08
 1/8 anonim válasza:
Sex Pistols
2015. jún. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A punk bandák nagy része punk rock, illetve annak valamelyik alműfajába tartozik, szóval akkor most nem tudom mit vársz. Igaz vannak "punkosabb" metálbandák is, de azokat nem szokás punk zenekarnak hívni.


...viszont, hogy küldjek is valami zenét ez szerintem van elég " punkos " :

https://www.youtube.com/watch?v=9TR6QuOj-Gw


Psychobilly, szóval bár részben a punkból származik a műfaj, de nem az a megszokott Sex Pistols és The Exploited kategóriájú punk.

2015. jún. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért a punk igen tág fogalom, mert ott van az Exploited/Casulities stb. vonal. Aztán például ott a UK Subs, ami szintén punk, de már kicsit más. Akkor ott van megint egy másik vonalon például a Misfits. Aztán van a Bad Religion féle megint totál másik vonal és még sorolhatnám naphosszat...
2015. jún. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
CPg ;)
2015. jún. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2015. jún. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

A punkok zenéje a punk rock. Annak van sok alfaja, de eredetileg ebből a zenei irányzatból alakult ki a mozgalom, úgyhogy nincs olyan zene, ami punk de nem rock. Esetleg a pop punk az ami nen olyan rockos, de az nem is igazi punk zene. Itt a wiki, olvass utána ennek az egésznek:

[link]

2015. jún. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dead Kennedys
2015. jún. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
reatards
2017. júl. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!