Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segítsen! Franciára...

FunnyCupcake kérdése:

Valaki segítsen! Franciára ezt a feladatot kell megírni, de nem tudom mit és hogyan írjam? (nagyon minimális nyelvtudás)

Figyelt kérdés
tu vas chercher ton correspondant belge á l'aéroport. Tu ne le connais pas encore. Explique-lui comment il va te reconnairte/physique, vétements/

2015. jún. 7. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Az lesz a legjobb, ha leírod magyarul amit és amennyit írni akarsz, lefordítom Neked franciára.
2015. jún. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

szia

tudod beszéltük hogy a reptéren találkozunk, de nem ismerjük egymást, ezért elmondom hogy nézek ki.

szőke hajam van, barna szemem,vékony vagyok és magas.

fekete szoknyát fogok viselni fehér övvel és rózsaszín pólóval, lesz nálam egy fekete táska és egy fehér kalap.

szerintem meg fogsz találni

holnap találkozunk


nagyon köszönöm a segítséget :)

2015. jún. 7. 10:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Salut!


Tu te rappelles, nous-nous sommes mis d'accord que je viens te chercher à l'aéroport. Mais puisque nous ne nous connaissons pas encore, je te décris mon apparence.

Je suis blonde aux yeux marrons, je suis mince et assez grande.

Je porterai une jupe noire avec une ceinture blanche et un T-shirt rose, un chapeau blanc et un sac à main noir. J’espère, que tu vas me reconnaître!


Alors, à demain!


(Mindezt azzal a feltételezéssel írtam, hogy Te lány vagy, a belga vendég pedig fiú... :)

2015. jún. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :))
2015. jún. 7. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!