Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vagytok itt olyanok akik nem...

Vagytok itt olyanok akik nem szeretnek strandra, vizpartra jarni, es ha igen, miert nem?

Figyelt kérdés
Nekem rettento sok anyajegyem van, legfokeppen a hasamon es a. Mellkasomon, es nagyon kellemetlen, szegyelllem a testemet. Emiatt nem is jarok vizpartra.
2015. jún. 7. 10:44
 1/3 anonim válasza:
Én se szeretek. Valahogy én is szégyellem a testem nem vagyok túlsúlyos de azért van pár plusz kiló rajtam. Meg nekem is nagyon sok anyajegyem van. Lábamon meg karomon főleg.
2015. jún. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon én se szeretek strandra járni, van rajtam egy kis felesleg (kicsit pocakos vagyok, és a combom is vastag), de ettől függetlenül szoktam menni (nem sűrűn).


De amikor strandon/vízparton vagyok nálam sokkal nagyobb (kövérek) embereket látok (nem is keveset), ezért nem csinálok nagy ügyet mostmár ebből..persze szép vékony lányok is vannak, de ők kicsit motiválóan hatnak rám, hogy leadjam a feleslegem.


Ahogy itt olvasom, főként az anyajegyekkel van gond, ilyen problémám nekem nincs, nem tudom milyen lehet...de lehet hogy fürdőruhával/tankinivel el lehetne takarni, ami a hason van...mostmár szép és divatos fürdőruhák vannak, és olyanok is vannak amelyek alakformálóak

2015. jún. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Száraz a bőröm és ha sokat ázom vedlek mint a kígyó.

Napozni utálok, mert az izzadtan fetrengés miközben a homok beleragad mindenedbe dolog nem valami örömteli.

Ezen kívül fehér is vagyok, szóval könnyedén megégek.

2015. jún. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!