Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha elküldtem valakinek üzenete...

Ha elküldtem valakinek üzenetet messengerben miért nincs kézbesítve ha láttam hogy volt már fent azóta?

Figyelt kérdés

2015. jún. 7. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
attól, hogy elküldted, egyrészt lehet,hogy nem érkezett meg, de ha megérkezett, lehet, hogy csak nem nézte meg az üzeneteit... tudod facebookon nem csak a csat van...
2015. jún. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez engem is nagyon érdekel! Az elsőnek: tudjuk h nem csak cset van a fb-n de ha bármi mást is néz éppen ott attól még megjelenik neki a kis boríték ha kapott üzit és onnatól én azt kézbesítve látom. Szóval nem értem. Órákkal ezelőtt küldtem el neki az üzit azóta többször is volt "most aktív" volt olyan is már máskor h láttam h közbe mást lájkol. Mért nem megy át akkor az üzim, vagy mivan?????!!!!
2015. aug. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudjátok, a facebook gyakran 'bebugol'... értem én ,hogy azt hiszed fel fog bukkani a kisablak, vagy megjelenik a buborék, de nem minden esetben!


Velem sokszor előfordult, hogy furcsáltam, hogy nem ír valaki, akivel megbeszéltük, hogy beszélünk, és kiderült, hogy írt, de a kedves oldal nem mutatta... mikor bementem az üzenetek közé ott volt vastagon szedve, de sehol egy értesítés nem volt! ez elég gyakori!

2015. aug. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Oks, köszi a választ. :) Hát elég idegesítő, mikor vmi pl épp fontos lenne :/
2015. aug. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!