Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti melyiket választanátok?...

Ti melyiket választanátok? FONTOS!

Figyelt kérdés
XBOX VAGY PC?az xbox ot aszt használtan venném ahogy a gépet is használt alkatrészekkel ujjítanám na de jön a lényeg a kettő közt k.urva nagy különbség van mert az xboxoknál csak a winyót kell olykor olykor cserélgetni meg hát több játék is van hozzá de viszont a gépnél mindent kell cserélni v.kártya proci ram stb.!na most jöhetnek a játékok! gta 5!8gb ram! 8 gb proci!2 vagy 3 gb v.kártya nem tudom ezt pontosan! na ez már azért sok!hát ilyen 80.00ft kb vagy 70 legjeljebb 100-110!na de xbox igaz használtan 45 ezer!rohatt nagy különbség!igaz fenn áll a veszély hogy hamar elromlik!de gépnél is kockázatos!igaz géphez is lehet kontrollert venni meg minden de hát akkor se ugyan az!hát én nem is tudom hogy melyiket válasszam!!indokoljatok is ha válaszoltok!de akinek van valamelyik az mondja el a véleményét!nekem gépem van de már szar 512 v.kártya 2 gb ram!amugy xboxnál egy winyo csere asztán kész is nincs olyan hogy v.kártya ram meg ilyenek!
2015. jún. 7. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Gépet vennék, vagy ha van értelme a régit felújítanám.

(mert a box csak játékra jó, a gép meg millió mindenre)

2015. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ja de én igyis gondolkodnék hogy:gép 4 gb ram 1gb v.kártya meg valamilyen jó proci(a procikhoz nem nagyon értek)meg mellé az ujjab erösebb játékokhoz meg box!
2015. jún. 7. 21:26
 3/3 A kérdező kommentje:
ilyen játékokra gondolok(gép):gta iv far cry 3 flat out chaos and descruction outlast sleepeng dogs fifa 14 nfs the run ac 3 ac 4 meg ilyenek!
2015. jún. 7. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!