Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudom megváltoztatni a...

Hogy tudom megváltoztatni a nevem, ha rosszul vagyok anyakönyvezve, és mennyibe kerül ez?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy nem MOn születtem, de születésem után odaköltöztünk, és bár az eredeti anyakönyvi kivonatomon rendesen van van írva a nevem, a magyar anyakönyvi kivonatra hibásan lett átmásolva. (Egy magánhangzót kicseréltek egy másikra). Mivel az anyakönyvimen hibás a név, így a személyi igazolványomon, diákigazolványomon, OM azonosítómon stb... minden okmányomon rosszul van írva a nevem. 18 éves elmúltam, és lassan már munkát akarok vállalni, útlevelet csinálni, és nem szeretném ha későbbiekben ebből gondom adódna úgy mint eddigiekben.

A kérdésem az lenne hogy hogy lehet ezt megcsinálni, és mennyibe kerülne, illetve hogy mennyi időt igényel ez a dolog? (Minden okmányomat cserélni kell)



2015. jún. 8. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Vagy az okmányirodában kérdezd meg.

2015. jún. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :)
2015. jún. 9. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!