Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pyrotechnikai termékek rendelé...

Pyrotechnikai termékek rendelését nyomon követik? (külföld)

Figyelt kérdés

Ha külföldről rendelek petárdát, akár postán, akár a cég saját futárjával azt itt valaki nyomon tudja követni? Azért kérdem, hogy ha megrendelem, és kihozták, akkor valaki utána tud járni, vagy ha posta, akkor nem jelentenek fel? Mekkora az esélye, hogy valaki rájön, hogy milyen csomag érkezik hozzám, és megbűntetnek? Hogyan működik ez? Tudom, hogy sokan szoktak így rendelni, de hogyan kapjátok meg? Ki rendelt már ilyesmit neten? Én külföldről még soha, így nincs tapasztalatom, hogy hogyan is kellene ezt..

(pyrofire-ről, vagy pedig bombashopról lenne szó)



2015. jún. 8. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki se hozzák vagy ha mégis nagyon meg leszel büntetve
2015. júl. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért is lennék nagyon megbűntetve? Nem értem.
2015. júl. 7. 14:45
 3/5 PyroMágus ***** válasza:
Természetesen kihozzák,de én sem ajánlom:) mostanság szigorítottak a vamosok
2015. júl. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Gondolod megfognák a DHL-t? :D

Bár fogalmam sincs....ott virítana rajta, hogy bombashopról jön...hááát. Nem tudom...

Köszi a választ.

Leginkább amúgy attöl tartok, hogy ha rájönnek mi van benne akkor baj van. Mert ha lefoglalják a petárdát az vagy 150€..

2015. júl. 7. 21:03
 5/5 PyroMágus ***** válasza:
én most rendeltem eun kivulrol egy nagyobb tételt és rengeteg a macera volt vele nyilatkozatok stb
2015. júl. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!