Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én vagyok az osztály fekete...

Én vagyok az osztály fekete báránya a fiúk közt? Hogyan szerezzek hozzám hasonló normális barátokat?

Figyelt kérdés
Egy olyan osztályba járok, ahol az összes fiuk közül csak én foglalkozom erősítéssel, gyúrással stb. izomnöveléssel, és bárkit szivesen meghívnék velem kondizni, de az a bajom hogy mindig visszautasítanak. Nagyon unalmas és gáz velük lenni. Az osztály nagy része csak állandóan szelfiket csinál magáról ami engem baromira idegesít, szar zenéket hallgat, semmi közös nincs bennük és bennem. Hol találok olyanokat akik azt szeretik amit én: kondizás, edzés stb. nem pedig az ilyen hülye mobilozás meg ezek.

2015. jún. 9. 22:15
 1/10 A kérdező kommentje:
Magyarul, az osztálytársaim szimplán csak NYOMIK.
2015. jún. 9. 22:18
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress máshol haverokat vagy próbálj közös témát találni velük, gondolom nem csak a kondi érdekel téged sem. Nem hiszem, hogy mindegyik telófüggő, egy-kettő biztos normális köztük :) Amúgy... mit hallgatnak hogy csak így leszaroztad? :D
2015. jún. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nemis tudom hogy mit, de azt elmondhatom hogy tök egyforma az összes zene amit hallgatnak (hiába különböző az előadó)nekem mindig ugyanaz jut eszembe. Először a zenében hang fokozatosan elkezd felhangosodni, meg a ritmus is, azután meg hirtelen jön ilyen idétlen "boom-boom" dübörgés meg valami béna zajok hozzá. Pl. a zene az közös téma lenne bennük és bennem, csak az a helyzet hogy én ugyebár rocker vagyok, de ők meg mást hallgatnak. A telóvilágot nembírom nagyon.
2015. jún. 10. 07:00
 4/10 A kérdező kommentje:
a hang*
2015. jún. 10. 07:00
 5/10 anonim válasza:
57%
szerintem nem ezzel a kondi-zene dologgal van a gond...te szimplán lenézed őket, mert olyanok, mint te. fogadd el őket, biztos nekik is vannak értékeik, légy nyitott feléjük(nem kell nekik is beállnod közéjük, ugyanazt csinálni), de lehet más közös dolgot is találni ezeken kívül. alapból egy közösségbe jártok. ha mégse menne, akkor a kondihelyen, ahova jársz(remélem azért nem szedsz hozzá "vitaminokat", koncerten ilyesmi.
2015. jún. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Aha, rappet hallgatnak. :D

Gondolom Whiz Khalifa meg ez a SWAG dolog. Ez most lett divat, minden előadó ilyen gorillazajt gyárt. Az is normális, hogy szelfiznek, mert így menőnek tűnnek. Üdvözöllek a fészbukk társadalomban. :D

Mostanában ahova belépek félrenyalt hajú, feszülő gatyás, thug life mániás embereket találok, akik a telefonfüggők. Percenként megosztanak, lájkolnak, meg mittudomán mit csinálnak. Engem hidegen hagy.


Maradj csak egyedi. Konditeremben biztos találnál haverokat.

2015. jún. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ömmm nem rappet hallgatnak (még az lenne a legkevesebb). Annál sokkal rosszabbakat. Várj, találtam egyet.


https://www.youtube.com/watch?v=pKY-5kaMp2I


Ezeket annyira rühellem. Ha tudnám, hogy lehet ilyeneket hallgatni.. szinte fáj a fejem tőle ha hallom.

2015. jún. 10. 17:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez hosszútávon tényleg ártalmas lehet. :D
2015. jún. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát jah, főleg amikor erősen fölnyomják
2015. jún. 11. 01:06
 10/10 A kérdező kommentje:
Attól tartok előbb-utóbb én is kénytelen leszek belépni a mai fiatalság körébe, de csak miután jól ki leszek pattintva :D akkor csinálok majd talán szelfiket, és fölrakom őket a facebook-ra. Akkor talán lesznek több haverjaim.
2015. jún. 11. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!