Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen levelet írjak?

Milyen levelet írjak?

Figyelt kérdés
Na szóval az van hogy az egyik kedvenc tanárom(magyar tanár) bejelentette hogy elmegy!Én ettől nagyon szomorú vagyok mert nagyon szerettem,és az osztályársaimmal azt találtuk hogy mindenki ír egy levelet(A/5) és azt egybe tűzzűk.Nem tudom hogy mit irjak.kérlek segítsetek mert hnapra kelll és sürgös.előre is köszi a valászokat!
2015. jún. 10. 18:31
 1/4 2xSü ***** válasza:

Ne levelet akarj írni, hanem fogalmazd meg a gondolataidat, aztán írd le őket. Amit a kérdésben leírtál, az jó is indításnak, valahogy így:


Tisztelt Tanár Úr!


Mikor bejelentette, hogy elmegy, nagyon szomorú lettem, mert nagyon kedveltem. Ezt nem udvariasságból írom, tényleg így is gondolom.…


Megfogalmazhatod, hogy miért kedvelted, esetleg visszanézhetsz az elmúlt évre, évekre, valami olyan eseményt felemlegetve, ami számodra emlékezetes maradt. A végén esetleg lehet sok szerencsét kívánni, és kb. ennyi is az egész.

2015. jún. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszonöm meg próbálom megfogalmZNI
2015. jún. 10. 18:46
 3/4 A kérdező kommentje:
de mit irjak?
2015. jún. 10. 19:02
 4/4 A kérdező kommentje:
plsssssssssssssss sürgős!!!!!!!!!!!!!44
2015. jún. 10. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!