Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ford Orion 1,4i 16v 1989...

Feco8888 kérdése:

Ford Orion 1,4i 16v 1989 évjáratú autóm! Alapjaraton ingadozik 500-900-1000ig! Hidegen, melegen is csinalja nem allandoan de mar zavaro Talán Szivótorok tisztítása, Fojtoszelep tisztitasa?

Figyelt kérdés

A masik gondom 140-150es temponal 150-200km utan elkezd ràngatni a kocsi.

Elektromos hibàra gondolok,de màr pàrszor le is àllt a kocsi amíg lenem hűl a motor besem indul.

Városon kivűl màr nem merek elmenni vele mert egyszer automentővel kellett haza hozni!??

A jelenség olyan mintha gazpedàlt hirtelen elengedem így motorfèk ràntanà meg a kocsit na és ilyet csinàl a kocsi csak àllandóan ràngat,űt a kocsi

Valami olyasmi lehet hogy a szikra a motorra ugrik àt es rovidzàrlatott csinàl vagy valami hasonlót

Uzemanyag ellatàsról vélemény? Mindig jó minösèget tankolok (shell)

Uzemanyag szabalyzorol hallottam hogy a szabalyzo elallitodik is igy nem kap allandoan uzemanyagot!


2015. jún. 10. 22:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez biztos elektronikai hiba. Kikell méretni, vizsgáltatni szak műhelybe. Bár ha gyári hibás az agya, nem sokat tudnak vele kezdeni. Nekem volt egy benzines autóm, hidegen- melegen ! 2000-el pörgött egy darabig. Idegesítő volt. Majd vissza állt lassan a normális fordulatra. Kb. ötször voltam szervizbe , de sehol se tudtak vele semmit kezdeni.
2015. jún. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!