Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan létezik, hogy egy...

Olyan létezik, hogy egy nagyon jószívű srác aki kedves aranyos, empatikus. (lent folytatom)?

Figyelt kérdés

Olyan létezik, hogy egy nagyon jószívű, érzékeny srác aki kedves aranyos, empatikus, szereti az állatokat, ilyesmi, idővel megváltozzon a világ hatására, és depresszióssá, majd esetleg "gonosz" emberré váljon?! Esetleg lehetséges, hogy olyan komolyan összetett lett az énje, hogy a régi jószívű srác, és az érzéketlen énje is egy testben legyen!

Azért kérdezem, mert jószívű, rendes, érzékeny srác voltam mindig is, de már csak negatívan tudok csak gondolkodni, és sokszor gonosz dolgokat gondolok, és utálok mindent már, és igazából már nem is érzek semmit, csak szomorúságot, esetleg apátiát, az a jobbik eset. Sokszor elmúlik egy-egy napon az empatikus énem, és hideg vérrel ölni tudnék. Sorozatgyilkossá is képes lennék válni, de csak akkor nem lenne lelkiismeret furdalásom, ha úgy érzem olyan embert öltem meg, aki rászolgált. Ha valaki kedves, már semmi szimpátia/empátia nem mozdul meg bennem. Már semmi nem mozgat meg bennem semmit... Lehet hogy gonosz emberré váltam? Már szeretetet sem érzek. Kisebbségi komplexusom is van. Zalán elromlott bennem valami... Egyszerre vagyok az a régi "kisfiú" és egy olyan személy, aki "gonosz". És ez a kettősség megőrít, mert a jó felem szenved a rossz felemtől. Sokszor gondolok rá, hogy véget vetek mindennek, mert már nincs értelme semminek. Semmi jót nem tettem senkivel, pedig úgy szeretnék jó lenni valakihez, aki értékeli... De kevés olyan ember van, akinek szívesen segítek, és akinek egyáltalán tudnék. Egyedül az aranyos állatok, amik iránt érzek "szeretetet". De olyan szinten nem érzek már semmit, hogyha mellettem valaki ül, és poénokat mesél, kb mosolyra sem áll a szám, pedig régen mindenféle kis idiótaságon röhögőgörcsöt kaptam. Lehet elromlott a lelkem, és rossz emberré váltam? Nem is tudom miért tettem fel a kérdést,talán csak magamat szeretném érteni.



2015. jún. 10. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne aggodj emiatt kamaszkorban ,vagy fiatal emberken ez mindenkivel,

megesik.

Hidd el a rossz gondoolatoktol Te meg joszivu srac maradsz!

Kamaszkoromban en is egyik percrol amasikra gyuloltem az egesz vilagot,hiaba nincs mit tenni ,ha az emberben tultengenek a hormonok!

Amig csak gondolatok es nem tettek lesznek a rossz dolgok

addig ,nincs baj.

Probalj sportolni,vagy keress ertelmes baratokat!

Ja,es vegyel egy box zsakot ,ha nagyon felmegy a pumpa tolds ki rata a duhodet.

Minden jot Neked!

2015. jún. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szántóvető ***** válasza:
ki kéne tombolnod magad úgy istenigazából plusz egy barátnő sem ártana.talán visszazökkennél a régi kerékvágásba lelkileg.egyébként hányszor vagy boldog 1 hónapban?
2015. jún. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok. Boldog, soha nem vagyok, a semlegestől jobb kedvem egy kicsivel olyan havi kétszer van. Kb 14-15 éves korom óta vagyok így a dologgal.
2015. jún. 11. 00:25
 4/4 82QL válasza:
Én is olyan vagyok, mint te csak nem gondolkozok azon, hogy véget-e kéne vetni mindennek. Egyébként már azzal jót teszel valakinek, hogy létezel. Nem romlott el a lelked. Te kedves vagy, de valami nagyon felkavarhatott és ezért érzed úgy, hogy "gonosz" vagy. Nekem sokszor mondják, hogy milyen jó fej vagyok (ami nagyjából igaz), de én se tudom ezt elfogadni. Azt kívánom, bár jobb lenne neked ...
2016. jan. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!