Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hol lehet leírva az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet leírva az, hogy létezhet egy olyan ember, aki egyik kapcsolatában agresszív, egy másikban pedig egyáltalán nem. Valamint létezik olyan ember, aki mindenkivel kedves, aranyos miközben a szűk családját, vagy tagját terrorban tartja?

Figyelt kérdés
Volt férjem testileg lelkileg törnkretett, miatta elveszítettem munkám, jogosítványom,... teljesen más életet kell élnem. Az antiszociális személyiségzavar nagy része jellemző rá, viszont azokra az emberekre ez a kettő nem jellemző. Milyen emberre igazak ezek?

2015. máj. 2. 09:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%

Ez függ a nőtől is. Vannak nők,akik szinte bárkiből kitudják hozni az állatot.


Aki pedig a külvilággal aranyos,de a saját családjával erőszakos,na az ilyen családokban ,párkapcsolatokban vannak a nő és gyerekbántalmazások,amiknek a nagyrésze ki sem derül,mert a külvilág számaára nem látszik. Ez tipikus,a látszatot a bántalmazónak fent kell tartania.

2015. máj. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Persze függhet a nőtől is, de én olyan vagyok, aki ha igaza van sem mer szólni, tűr a végtelenségig. Velem könnyű dolga volt. Ez is baj volt tudom.
2015. máj. 2. 09:27
 3/19 anonim ***** válasza:

Ez nagy baj egyébként,ez a megalkuvó hozzáállás,így könnyen felbillen a mérleg,és alárendelt lehet az ember egy kapcsolatban.

Ha van kedved beszélgetni,dobj egy privit:)

1-es voltam.

2015. máj. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen! Családon belüli erőszak, folyamatosan betegségek között kerestem, azt hiszem ezen a vonalon meg fogom találni, köszönöm!
2015. máj. 2. 09:34
 5/19 anonim ***** válasza:
44%

Ilyen abszolut letezik, az ex ferjem pl egyszer megverte az ex feleseget es mondtam neki meg kapcsolatunk legelejen h engem csak egyszer ut meg, es az az utolso nap amikor latott mert elhuzok.


6 evig eltunk egyutt SOHA nem utott meg, nem fenyegett kezet sem emelt ram, ha merges volt inkabb beleutott a falba, tehat vannak emberek akik a jot hozzak ki az emberekbol.

2015. máj. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Elváltál már ?
2015. máj. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Bocs,most nézem,hogy volt férjed.

Tulajdonképpen mire keresel pontosan választ?

2015. máj. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ember nem létezhet, amit leírtál. A szociopata viselkedésre illik a leírásod, de attól, hogy az új kapcsolatában még csak az elején tart a "terrornak", nem jelenti azt, hogy soha, semmilyen formában nem fog megnyilvánulni. Ő olyan ember, aki élvezi, hogy mások fölött hatalmaskodik, ha ez megy agresszió nélkül, akkor úgy csinálja, de aztán szépen lassan elfajul a helyzet, mert megteheti. Nekem is volt ilyen párom, aki tönkretette az egész életemet, úgyhogy tudom, miről beszélek, és sajnálom, hogy te is így jártál. Az életed megmaradt, mint ahogy nekem is, úgyhogy van okunk örülni.
2015. máj. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Sok sok évig éltünk együtt, az utolsó pillanatban pakoltam el titokban a sérült lányommal. Neki csak Ő van. Lányom részére fizet rokontartást, viszont anyati helyzete a többszörösét is megengedhetné. Egy olyan ember, aki soha nem kért bocsánatot, sőt úgy adja át, mintha mindig én vertem volna, tele van a teste sebekkel,... csak ő nem ment orvoshoz, soha nem mondta senkinek,... Nevetséges. Ő csak védekezésből vert el úgy, hogy nekem vannak látleleteim,... Nemrég kérte, szakértő nézzen meg, hogy én vagyok az agresszív, szakértők leírták, a teszt egy bántalmazott nőre utaló... és ez, meg ez a bajom, amit a házasságban, a válás alkalmával szereztem. Öngól lett neki. Ennek ellenére semmi nem igaz amit a szakértők leírtak, tanúnak idézték a mostani barátnőjét, a hugát, szerinte azok fogják megmondani a tutit. :D Nagyon fontos lenne találnom ilyet leírva általánosságban, ezzel tudnám bizonyítani, hogy ha most csodálatos ember, az nem jelenti azt, hogy engem nem terrorizált.
2015. máj. 2. 10:35
 10/19 anonim ***** válasza:
Ez az ember tipikus pszichopata, aki, ha a saját érdeke úgy kívánja, a legillúziókeltőbb módon képes az alakoskodásra. Teheti, sajnos, mert érzelmei - más emberek iránt - nincsenek. Az, hogy a külvilág felé minden további nélkül fenn tudja tartani az elbűvölő személyiség látszatát, szintén pszichopata személyiségvonás. Minden együttérzésem a tiéd.
2015. máj. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!