Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent azt álmodni, hogy...

Mit jelent azt álmodni, hogy meghaltam egy varázsszérumtól egyik barátnőmmel, és álmomban egy harmadik nőn kellett segíteni?

Figyelt kérdés
Valami sötét helyen voltunk, és beszéltünk is vele, ő nem tudta, hogy halott, csak érezte, hogy valami nincs rendben vele, és hogy segítsünk....
2013. nov. 29. 08:35
 1/3 Alruna ***** válasza:

A barátnöd és közötted lévö kapcsolatban valamilyen változás történt, esemény vagy érzelmi.

Ami bizonyos, dolgok vagy érzelmek, érzések elmúlásával jár.

A harmadik nö, pedig újabb eseményeket /érzelmeket/érzéseket szimbolizál. Olyanokat amelyekben esetre tanácsokra lesz szükséged.

2013. nov. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nekem lesz szükségem tanácsra? de mi lehet az? és miért álmodtam ilyet? ki lesz vajon a harmadik, akitől jól jön majd a tanács???????
2013. nov. 29. 13:34
 3/3 Alruna ***** válasza:

Pontosabban, hogy érthetöbbé tegyem az irásom....


A kettötök kapcsolatában valamilyen vátozás várható....ez lehet egészen hétköznapi dolog is, pl egy eltérö vélemény, valaminek a tervezése, vagy valami jelenlegi eddigi dolog befejezödik, ujjabb lehetöségek, ujjab dolgok stb állnak be.

Igen, neked lesz, vagy már van is szükséged valamilyen tanácsra, mert a megváltozó körülményket nem egészen tisztán látod át. A harmadik nö nem mindenképpen egy harmadik személyt jelenti, hanem a saját éned eddig ismeretlen oldalát, vagy az új helyzetet is jelképezheti.

2013. nov. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!