Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hová lehet elrejteni a diktafo...

Hová lehet elrejteni a diktafont egy lakásban, irodában hogy azt ne lehessen megtalálni?

Figyelt kérdés

2015. jún. 12. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:

De most komolyan, szerintem bárhová, ahol nem látszik és még használható minőségben rögzít.

Ha lehet hozzá külső mikrofont csatlakoztatni talán egy kicsit egyszerűbb a helyzet.

De simán leteheted az asztalra úgy hogy az állónaptárt ráteszed, vagy felrögzíted az asztal alá. Művirág vázájába teszed, ha olyan a lámpa (csillár) akkor azon is rögzítheted. A helyi adottságok és a fantázia szab csak határt.

Off

Nem erről szólt a kérdés de azért megkérdezem, hogy a törvényi hátterével tisztában vagy, hogy mit és mire lehet felhasználni?

2015. jún. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kérdést azért tettem fel hogy segítséget kapjak....hogy hol keressem....meg akarom találni...már átkutattam a legapróbb helyeket de még nem akadtam rá.
2015. jún. 12. 11:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy van?
2015. jún. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen...tudomást szereztem róla....
2015. jún. 12. 11:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem keresgélném.

Ha üzleti a dolog, akkor úgy szervezném, hogy hamis infó menjen ki. A fontosakat, meg nem ott beszélném meg, hanem kocsiba, rádió mellett, mondjuk ezt az irodába is megcsinálhatod csak feltűnő, hogy egy tárgyalás alatt szól a rádió.

Ha ennyire titkos a dolog akkor még a telefont is kapcsold ki, aksi ki stb.

Ha meg nőügy akkor azt ne az irodába intézd. (bocs)

Van egyébként cég aki foglalkozik ezek felderítésével, kivédéséve.

2015. jún. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszt de nincsenek nőügyeim :D nőnemű vagyok :D
2015. jún. 12. 18:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs!
2015. jún. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!