Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt a kép létezik színesen...

Ezt a kép létezik színesen is? Ha igen, valaki el tudná küldeni, vagy adna valami tippet, hogy ilyen esteben hogy lehet keresni, ha egy fekete-fehér képet akarok színesben megtalálni?

Figyelt kérdés
[link]
2015. máj. 22. 01:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom mért volt ez olyan fontos hajnali 1 után :D A Google-ben van képalapú keresés. Oda fel tudod tölteni és kiad hasonló képeket
2015. máj. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazán nem volt fontos, a nap bármely szakában kérdezhettem volna, az időpont az ilyen éjjeli baglyoknak, mint én, nem számít :D Csak most érdekelt. :D

Köszi, már próbáltam, de csak fekete-fehér képeket dob ki, gondolom nem is létezik színesben, annyira nem fontos, megoldhatom más képpel.

De azért ez a fekete-fehérből színes dolog még mindig érdekel, szóval szívesen fogadok további válaszokat :D

2015. máj. 22. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!