Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rózsaszín póló b*zis?

Rózsaszín póló b*zis?

Figyelt kérdés
189 cm vagyok és 86 kg kondizok és már rendelkezem egy jó testel szerintettek ezen b*zis egy rózsaszín ( nem rikító ) V nyakú póló
2015. jún. 12. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Eleve egy ruha nem lehet b\/zis.

Az hogy neked a média átmosta az agyad azzal, hogy a homoszexuálisok piros pólóban járnak, affektáló hangon beszélnek, és idegesítően viselkednek, ettől még ez nem igaz. Van egy ilyen réteg is (több ok miatt alakult ki [egyrészt, ugye eleinte eléggé ki voltak rekesztve a társadalomból, és gyakorlatilag emiatt kisebb, mégis látható jelekkel próbálták maguk között jelölni a szexuális irányultságukat, ezt egyébként sehol nem olvastam, hogy valóban így volt-e, csak én feltételezem + sokszor összekeverik a transzvesztitákat a homoszexuálisokkal...], de ez így is csak egy szűkebb réteg), a számuk szinte elhanyagolható. Egy átlagos homoszexuális emberről meg nem mondanád, hogy az.

Akkor nézzük a másik oldalt! Lányos-e a rózsaszín póló?

Megint csak nem a válasz. Nincs olyan, hogy női vagy férfi ruhadarab. Alapvetően van kivétel (pl. a melltartó), de azok anatómiai okokra vezethetőek vissza. Az összes többit csak mi, idióta, 19-20-21. századi emberek rendeltük hozzá. Arra meg szärj magasról, hogy a többiek mit mondanak, ha szerinted ez jól néz ki!

2015. jún. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Enyhén szólva is az. Szerintem.
2015. jún. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!