Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találok olyan nagyalakú...

Hol találok olyan nagyalakú füzetet, mint ami a Fel! C. animációs filmben látható?

Figyelt kérdés
barátnőmet akarom meglepni egy hasonló "Our adventure book"-kal, mint ami az Up! című filmben látható... tudtok vmi írószert (elsődlegesen Szegeden, de amúgy akárhol az országban), ahol megközelítőleg hasonló, nagy alakú, sok oldalas akármit lehet kapni, ami akár ilyen régi papír/pergamenszerű lapokkal van tele?

2015. jún. 13. 05:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Rég láttam már a Fel!-t, de rémlik, hogy milyen volt a "füzet". Ha nem ragaszkodsz feltétlen az azonos kinézethez: a pergamenszerű lapokhoz, és nem gond, hogy spirál összefűzésű, akkor nagyon ajánlanám az ún. Scrapbook füzeteket.

Kreatív hobby boltokban lehet kapni, többféle méretben. Szerintem az éppen ilyen "our adventure book"-nak van kitalálva. :)Saját ízlésed szerint vágod, díszíted - még olyan is van, ami mindkét oldalán spirálos, és te döntöd el, melyik lapja merre nyíljon. Érdemes a neten is keresgélned, milyen lehetőségei vannak, mert fantasztikus dolgokat lehet kihozni belőle. Barátnődnek biztosan tetszene.

Kreatív hobby boltokban más típusú - fűzött lapos albumokat is találsz, ha a spirálos alak nem tetszik. Szegeden sajna nem tudom, hol van ilyen bolt, de gugliba beírod, biztosan kiadja a címeket.

2015. jún. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gyémántlány ***** válasza:

A Moleskine-nek van ilyen alakú és stílusú notesze, de Magyarországon nehéz boltokban beszerezni.

Linkelek neked egy megbízható oldalt, Angliából szállítanak Magyarországra.

[link]

Szerintem a linkelt notesz megfelelő lehet :)

2015. jún. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!