Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha be rasztáztatnám a hajam...

Mano Ka kérdése:

Ha be rasztáztatnám a hajam akkor nem tűnne gyérnek? Nagy, , kevésnek, ,?

Figyelt kérdés
16L

2015. jún. 13. 09:50
 1/5 anonim válasza:
Hát egyik barátnőmnek raszta haja van és neki előtte lelapult haja volt, amikor elkészült a haja tényleg kicsit gyérnek, ritkásnak nézett ki,de egyben "dusnak" is (a vastag tincsek miatt), meg ki is kerekitette az amugy vékony arcát .. :) szerintem sokkal jobb volt a régi haja, de ez is jól áll neki, stílust adott neki :)
2015. jún. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De ha megunod, le kell vágatni,úgy tudom.. Nem bánnád?


Amúgy tetszik nekem, ha nincs elhanyagolva és jól meg van csinálva, de magamnak sosem csináltatnám meg.

Régen egy raszta hajú srác mindig elém ült le a buszon, és huh...nagyon büdös volt. Nem biztos, hogy mindenkié olyan, lehet,hogy meglehet valahogy mosni, de kétségkívül bíbelődős.

Volt egy osztálytársnőm, akinek ilyen volt haja (és nem büdös). Megunta egy idő után és levágatta egész rövidre.


Elnézést, ha valakit megsértettem, csupán tudatlan vagyok ezzel kapcsolatban. Peace!

2015. jún. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre, hogy először, amíg "friss" a raszta haj, kicsit lelapult hatása van (de csak mert akkor még nagyon szabályosak a tincsek). Lehet szabályosan tartani a tincseket ezután is horgolással, én mondjuk ezt szándékosan elkerülöm, mert az tetszik, ha a rasztának természetes hatása van. Nekem a 3. hónap után már kezd egyre dúsabb hatása lenni. Bár ez biztosan változó. Szerintem elképesztően néz ki egyébként a raszta:)
2015. jún. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mellesleg: nem kell leváganti, ha megunod. Szét lehet szedni:)
2015. jún. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom :) mar reg be szeretnem rasztazni a hajam es gondoltam hogy meg utana jarok egy kicsit mielott vegleg elhatarozom es igen tudom hogy le kellene vagassam a hajam ha meg unnam..amit bannek is de ez gondolom ezzel jar :)
2015. jún. 19. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!