Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mond valaki egy olyan filmet,...

Mond valaki egy olyan filmet, amelyik a S. T. A. L. K. E. R. nevű játékra hasonlít? (nem arra gondolok, amelyikre a játék alapszik)

Figyelt kérdés
Szeretem a S.T.A.K.E.R. nevű játékot, és kíváncsi vagyok, hogy van-e hasonló film is?

2015. jún. 13. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb lenne, ha leírnád, hogy az milyen
2015. jún. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából ezt azoknak szántam, akik ismerik a játékot, de leírom neked: (a játék 2009-es) 2012.-ben Csernobilban megtörtént a reaktor 2. robbanása, amely hatására kialakult a Zóna, amely tele van mutálódott élőlényekkel, és természetellenes képződményekkel. Ez a terület nagy érdeklődést keltett pár emberben, és eljöttek ide, őket hívják sztalkereknek. Ők más-más célból mentek oda, valaki kíváncsiságból, valaki az sok pénzt érő képződményekért, valaki csak kalandvágyból, de előfordulnak katonák is. Te (mint szereplő) is közéjük tartozol. Nagyjából erről szól a játék.
2015. jún. 13. 21:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Ideglelés Csernobilban


Fallout sorozat(játék)


Metro sorozat(könyveket, ne a játékot)

2015. jún. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként kb ismerem a játékot(még nem játszottam vele), csak arra voltam kiváncsi melyik részére hasonlítson
2015. jún. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!