Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szellemek, démonok, ördögűzés?

Szellemek, démonok, ördögűzés?

Figyelt kérdés
nagyon érdekel ez a téma de sajnos nem sok mindent tudok róla . A szellemekről nagyjából tisztában vagyok de az ördögűzés és a démonok még idegenek számomra . Segítenétek, kérek mindenkit hogy NORMÁLIS válaszokat adjanak !!!!!!!

2015. jún. 14. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
erre van egy sereg szakirodalom - magyarul nem tudom mennyi mivel én csehül olvastam utána a témának, ez nem csak úgy van hogy 15 perc alatt fel lehet valakit világosítani ezekről a dolgokról, ez hosszú időbe kerül
2015. jún. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Vannak jószándékú démonok de akár gonosz is.Ugy képzeld el hogy démonok is valamilyen fajta "szellemek" mivel nem lássuk őket csak érezni lehet őket és kommunikálni velük..Képesek megszállni az embert és irányitani ezen kivül még vannak "őrződémonok" azt saját magadnak kell kiválasztanod mennyire tetszik stb sok közös e van benneteket de ezt csak különféle rituálékkal birod megvalósitani.Ezen kivül annyit kell még tudni róluk hogy a Sátán(lucifer) királyságában vannak valamilyen hatalommal rendelkeznek.Nagyjából ennyi ha van még kérdésed nézz utánna neten vagy irj privátot remélem segithettem más nem nagyon jut eszembe
2015. jún. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!