Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen összefüggésben állnak...

BlumerZero kérdése:

Milyen összefüggésben állnak a szellemek és a földönkívüliek?

Figyelt kérdés

A szellemekben nem hiszek a földönkívüliekben annál inkább de persze mind a kettő létezhet.

Hallottam már olyanról hogy szellemek kísértenek egy házban meg ördögűzésről és hallottam már olyanról is hogy egy embert elraboltak a földönkívüliek vagy meglátogatják éjszaka (Bár a földönkívülieket én legalább is nem így képzelem el) de olyanról még nem hallottam hogy egy embert ördögűzés közben rabolják el a földönkívüliek vagy bármi más. Tegyük fel hogy mind a kettő létezik de akkor ezek hogyan függhetnek össze?

Lehetőleg valaki olyan írjon aki mind a kettőben hisz (bár ez sokak szerint nem a hit kérdése)és tud egy konkrét választ adni a kettő összefüggésére. Az olyan válaszok nem érdekelnek hogy mert egyik létezik másik nem.



2014. júl. 6. 21:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Én ezt a kérdést igazábol nem azért írtam ki mert bármelyik is érdekelne (bár a földönkívüliek érdekelnek)hanem azért mert kíváncsi vagyok rá hogy aki mindkettővel vmilyen szinten foglalkozik annak milyen a gondolkodásmódja.
2014. júl. 6. 21:46
 2/7 anonim ***** válasza:

Graham Hancock: A természetfeletti: találkozás az emberiség ősi tanítóival című könyve pontosan erről szól. A szellemek és a földönkívüliek lehetséges azonosságáról.

Ő Dél-Amerikában ayahuasca hatása alatt átélt látomásairól ír (meg más tájakon, pl. Afrikában), amitől eléggé felállt a hátamon a szőr!

És van egy nagyon király film is, a "Skinwalker Ranch", online is meg lehet nézni magyarul. Na, abban is valami ilyesmi. Nem ördögűzés, hanem földönkívüliekről szól, de eléggé kísérteties

2014. júl. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

" A szellemek és a földönkívüliek lehetséges azonosságáról. "


Ezt el sem hiszem -.-

2014. júl. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%

én...én én :O ennyire buta kérdést életemben nem láttam még pedig tényleg láttam egy párat emellett nem tudtam elmenni szó nélkül először is Kérdező közölni szeretném veled hogy...nagyon sajnálom hogy megszülettél mert "ember" létedre nem állsz birtokában a gondolkodásnak igazából jobb lenne ha meghalnál :)

Másrészt a kérdés értelmetlen mi köze vagy egy másik bolygón kifejlődött intelligens életnek a szellemekhez? :O (azon kívül hogy ha meghalnak nekik is van lelkül...) ahh -.-'

2014. júl. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A szellemek nem értem miért állnak kapcsolatban az elhunyt emberek lelkével. Egyébként a lélek is furcsa fogalom, mert kimutatni, megfogni, érzékelni nem tudjuk. Tehát aki a tényszerűséget pártolja, nem jut eszébe megnevezni valamit, ami nincs.


A földön kívüli élet pedig létezik, csak nem jön ide, egy olyan fajt meglátogatni, ami mindent elpusztít maga körül.

2014. júl. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó nem vagyunk mi olyan "rosszak" lényegében olyanok vagyunk mint a kártevők csak nagyban vannak fajok amik megváltoztatják maguk körül az életterüket mi is ugyanezt csináljuk csak emellett még "intelligensnek" is nevezzük magunkat :)
2014. júl. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Erre igen egyszerű a válasz.A szellemek embereket kisértenek,de csak akkor csinálják amikor fenn van az áldozat.És az ördögüzés is nappal szokott lenni.De a földönkivüliek védtellen helyzetben rabolják el öket,szóval éjszaka.Ezért nem Kerülnek szembetünésbe egymással.
2014. júl. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!