Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel foglaljam le magam ha...

Mivel foglaljam le magam ha unatkozok otthon?

Figyelt kérdés
Sziasztok mondanatok par tippet hogy mit csinalhatnek otthon? gondoltam a kezmuveskedesre de nem talaltam nagyon jo dolgokat,koszi elore is a tippeket!

#otthon #kezmuveskedés
2015. jún. 14. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak pár jó tanács: otthoni testmozgás vagy kondi, házimunka/főzés, de érdemes esetleg előre felírkálni papírra a terveidet vagy kötelességeidet, így ha esetleg el is felejtesz valamit, akkor is lesz egy puska :-) Vagy esetleg menj le futni esténként vagy sportolj valamit! Ha ezekhez lusta lennél, akkor is ott van a TV és az internet adta lehetőségek. Esetleg rajzolj!
2015. jún. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%

Szia!

Kimondottan azért kattintottam erre a kérdésre, hogy megnézzem, idetrollkodta-e valaki a maszturbálást. ☺

Komolyra terelve a szót, olvass valamit, készíts videókat, fotózgass, ha van rá lehetőséged, menj ki homokozni (Nem viccelek. Eleinte lehurrogtam az ötletet, de végül megadtam magam, s nekiálltam építkezni. Ha az ember komolyabb dolgokat gyárt, roppant jó elfoglaltság), süss valamit, aminél az apró pepecselések több időt vesznek igénybe, mint a hozzávalók beszerzése és az elkészült étel elfogyasztása. Tanulj meg varrni, készíts cosplay-eket, tanulj nyelvet, írj novellát/verset, gyurmázz, szerezz legót. Próbálj ki fizikai, kémiai kísérleteket, játssz hangszeren, készíts magadnak palantírt. Rendezd át a házat, vagy csak olvasgasd a GyK Tini párkapcsolatok rovatát.

Remélem, segítettem valamicskét.

2015. jún. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!