Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mivel foglaljam el magam...

Mivel foglaljam el magam otthon egyedül?

Figyelt kérdés
Vannak barátaim, sokat lógok velük. (általában délutánonként és/vagy esténként.) De délelőttönként, meg ha nem megyek sehova este, akkor otthon vagyok. Meg persze néha nem érnek rá, és délután is otthon poshadok. (mint most.) Ilyenkor nem igazán tudok mit csinálni. Ti mit szoktatok ilyenkor? Mert én nem igazán tudok mit... Kockulok, könyvet olvasok. De ez nem köt le egy egész napig... Ötletek?
2012. júl. 5. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Én könyvet olvasok, filmeket, rég nem látott meséket nézegetek neten illetve videókat nézek, ami érdekes...

erre is ma akardtam http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bexzW.. csak pár perc csupán de nagyon megható(szerintem) :)

Én is úgy vagyok ahogy te, de mindig sikerül kitöltenem az időmet valamivel...

Az interneten pl. olyan oldalakat keresek többnyire, amik érdekesek, sok infóval szolgálnak..egy a sok közül: [link]

Nem tudom hány éves vagy na meg hogy milyen nemű, így sajna nem tudok konkrétan filmeket ajánlani...de ma is megnéztem egy jó kis filmet pl.


Az estémet meg azzal fogom tölteni, hogy tovább szenvedek egy zongoraszámmal mert eddig nem nagyon sikerült összehangolnom a jobb és bal kezet...azzal meg majd elrepül az időm..

szóval sok minden van amivel ki lehet tölteni az üres órákat, csak tudni kell bánni pl. a sok lehetőség adta internettel:D

16/L

2012. júl. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
counter strik 1.6 :D
2012. júl. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én 16/F vagyok. Így már tudsz filmet ajánlani? :D


Amúgy köszi a választ, zöld hüvelykujj ment rá. :)

2012. júl. 5. 19:48
 4/8 A kérdező kommentje:
Szomszédbácsi: Azt már unom. :D 1 évig toltam
2012. júl. 5. 19:48
 5/8 A kérdező kommentje:
Első: A videód nagyon jó, amit küldtél. :)
2012. júl. 5. 19:50
 6/8 anonim ***** válasza:
aktivizáld magad barkácsolj
2012. júl. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet. :D

Köszi

2012. júl. 5. 22:33
 8/8 anonim ***** válasza:

első kommentelő, tényleg nagyszerű ez a klip, nagyon megható.


kérdező: nyugi, én is tök egyedül vagyok itthon. nekem is vannak barátaim, de sajnos nem tudok velük túl sokat lenni, így kénytelen vagyok elfoglalni magamat, ráadásul tesóm sincs :s így marad a könyv,tv,szg. és amit nem írtak a többiek, javaslom, hogy biciklizz (én is szoktam) jó persze nem 14:00-kor, de pl reggel, nagyon hatásos tud lenni :)



19 f

2012. júl. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!