Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy 2001-es évjáratú...

Hubay Zoltán kérdése:

Van egy 2001-es évjáratú 1.5ös benzines Nissan Almera-m az a gondja hogy függetlenül a motor hőmérsékletétől ejti az alapjáratot sőt le is áll! menet közben is ha kinyomom a kuplungot vagy csak üresben ketyegek a pirosnál! Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lambdaszonda cserélve lett folytószelep ki lett pucolva légtömegmérő működik gyertyák újjak folyadékok szűrők újjak! Számítógépet rádugták szervizbe hibakód nulla! Ilyenkor merre kutakodjak? Milió fórumot olvastam már de sehol semmi

2015. jún. 14. 18:03
 1/1 Jakubják Tibor válasza:
Hasonló problémám van nekem is. Alapjárati motor kitisztítása megoldást jelentett számora, de csak ideiglenesen, kb fél év múlva ismét előjött ugyanez a gond. Megint kitisztítattam, azóta ismét hibamentes.
2016. márc. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!