Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan foglaljam le magam...

Hogyan foglaljam le magam nyáron? (A többi lent. )

Figyelt kérdés
Nem szeretnék egész nyáron a negyven fokos panelban rohadni,viszont barátaim sincsenek,illetve egy darab,de ő meg mióta bepasizott rám se néz,nekem barátom nincs és nem is hiszem,hogy lesz,mert elég csúnya és félénk is vagyok,a nyaramat vidéken terveztem tölteni a nagyszüleimnél,de sajnos a nagymamám hirtelen meghalt,ma lementem a házba,de azonnal haza kellett jönnöm,mert sírógörcsöt kaptam,ugyanis mindenről ő jut eszembe,ezért haza is jöttem,úgyhogy semmi ötletem,hogy mit kéne csinálnom.
2015. jún. 14. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha elég idős vagy hozzá, kösd össze a kellemest a hasznossal, és vállalj diákmunkát (legalábbis ha jól veszem ki, még tanuló vagy).
2015. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 viktorvarga válasza:
az első jót mond,teszko diákmunka tök jó.talán még barátokat is szerezhetsz...amugy sajnálom a történteket
2015. jún. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!