Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes lenne tuningolni...

Érdemes lenne tuningolni peugeot 206?

Figyelt kérdés

már meg van több mint 10 éves a kocsi, azt tudom hogy egyre sürübben kell szervizbe vinni.. néha használatba van még, mert most lett egy új kocsi. s az érdekelne, hogy mit lehetne kihozni egy ilyen peugeot 206bol.egy szakember aztmondta hogy jobban járunk ha nem adjuk el mert nem érne annyit az egész.. igy hát megmaradt.

Mondjuk első sorban én a lengéscsillapitóra gondoltam, meg kicsit megemelni a kocsit. sokba kerülne igy tuningolni ? vagy mondjuk sport légszürőt. ami dobná még a teljesitményét. Most le lett ám tesztelve rendesen.. 4en ültünk benne. s ilyen szerpentines hegyi útakon vezettem, éles kanyarok, erdős, az út nem a legjobb. tehát kb igazi rally szakasz lehetne az az út. de mentem vagy 50el, vagyis kicsit sportosabban vezettem. kanyarnál fékeztem kicsit, de tartottam a sebességet, kanyar után gázt adtam s igy tovább. az volt az észrevételem hogy a fékek nagyon masszivan fognak. s a gumik úgy tapadnak.. kb út jobb oldalán kanyarba szinte suroltam a bokrot úgy hasitottam.. ment rendesen. tehát szerintem korához képest.. nagyon jól birja. Azt tudom hogy a felfüggesztése nem a legjobb.. vagyis hátúl ülve rendesen érezni kanyarnál. tehát én véleményem szerint a felfüggesztést valami masszivabbra cserélném. Mit lenne érdemes kezdeni vele?


2015. jún. 14. 23:30
 1/2 viktorvarga válasza:
hát ha kidobni való pénzeid vannak csinálgasd.de akkor is egy 26 marad és minél többet költesz ilyen szarságokra annál kevesebbet fog érni kb.kinek kell egy tuning fos
2015. jún. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát azért.. biztos vannak olyan dolgok amik javitanának a teljesitményen. na meg nem az a lényeg h külsőre menö verda legyen, hanem inkább a belső a lényeg
2015. jún. 16. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!