Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hazudozassal akar bevagodni...

Hazudozassal akar bevagodni nalam? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
az uj osztalytarsam ugy erzem hazudozassal akar bevagodni nalam szinte mindenben egyetert velem hisz abban amiben en probara tettem es elkezdtem beszelni neki tobbszor is a termeszetfelettirol es ugy veszem eszre hatalmasokat hazudik de kozben azert mintha el akarna nevetni magat en csak azert beszelek neki errol,hogy lassam ezzel is egyet ert vagy csak hazudgal (persze en sem hiszek benne) es ezen kivul barmi van mindneben probal megeggyezni velem olyan zenet hallgat amilyet en de amikor megnezem a zenelejatszot teljesen mas tilusu zenek vannak rajta a stilusiranyzatokkal is ugyanigy,csak mar zavaro,hogy latom hogy sokszor mar majdnem a kepembe rohog az osztalyban nem kedveli senki sem talan ezert probal ennyire bevagodni fogalmam sincs azon gondolkodtam,hogy elmondanam ,hogy csak probara akartam tenni es tudom hogy hazudgal.
2015. jún. 16. 00:18
 1/1 F. András válasza:
Mondd el neki, hogy ha azt akarja, hogy kedveljék akkor legyen őszinte.
2015. jún. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!