Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor kapom meg a Pepsitől a...

Mikor kapom meg a Pepsitől a nyereményt?

Figyelt kérdés

Amennyiben viszont LUMIA feliratot találsz, kérünk, hívd a következő telefonszámot: 061-484-70-93


A selfie phone-ként is ismert Microsoft Lumia 535 játssz velünk, és nyerj azonnal egy Microsoft Lumia 535 okostelefont!

Ehhez képest 2 napja nem jön meg a teló.



2015. jún. 16. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Azonnal megnyered, de a posta nem hozza ki azonnal, ha egyáltalán posta hozza, és nem kell bemenned érte
2015. jún. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt mondták futár hozza, na mindegy várok :)
2015. jún. 16. 21:12
 3/4 bariii válasza:
Szia!v Én is találtam a kupakban egy lumia 535 ös feliratot, de mikor a számot akartam felhívni valami olyasmit mond h 1,2,8 nem elérhető, a sípszó után hagyjon üzenetet. Neked felvették?
2015. jún. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

felvették azóta hívtam is őket és informáltak hogy jön a jövőhéten a telefonom viszont úgy vettem észre hogy munka időben érem el őket szerintem próbáld 10:00-16:00 óra között hívni őket

ja :Grat a telefonhoz

2015. jún. 21. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!