Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebay rendelésben elakadtam...

Ebay rendelésben elakadtam (szállítási költségek), hogy lehetne megoldani? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Egy eladótól szeretnék rendelni 4 különböző dolgot(8-10 dollár mindegyik, kozmetikai termékek megbízható eladótól), fizetésnél, mindig a tracking number lehetőséget választottam, ami 2.50 dollár. Most is ezt akartam, de láttam, hogy mindegyik terméknél van lehetőség bejelölni a tracking number opciót, holott egy eladótól rendelném az összeset. Akkor most jelöljem be mindegyiknél(ami lássuk be plusz 10 dollár, vagyis majdnem 3000 Ft, nem túl olcsó), vagy elég az egyiknél, hamár úgyis egy csomagba jön az egész.

Valami ötlet? Volt már valaki ilyen helyzetben



2015. jún. 16. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legegyszerűbb, ha az eladótól megkérdezed. A nevére kattintva feljön az adatlapja, ott van lehetőség kapcsolatba lépni vele.
2015. jún. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyilván azt mondaná, hogy mindegyikre jelöljem be, az neki így plusz pénz lenne... azért a kösz a választ, megkérdezem :)
2015. jún. 17. 20:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha így állsz hozzá, hogy nyilván ezt mondaná, akkor tulajdonképpen mindegy, mert akkor "nyilván" így is, úgy is felszámolja mindre, nem? Persze tulajdonképpen a te dolgod.


Azonban ha jobban belegondolsz - vagy csak elvonatkoztatsz a szánalmas magyarországi mentalitástól - rájössz, hogy neki semmi haszna nincs a többszörös postaköltségen, viszont a pozitív értékelésen annál inkább.


Próbálj kicsit kevésbé pesszimista lenni. Hidd el, megéri!

2015. jún. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod ment a zöld mancs :)

Megkérdeztem, azt mondta elég csak az egyikre :)))

2015. jún. 18. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!