Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki idézett már szellemet?...

Ki idézett már szellemet? Veszélyes? Mik történtek? Félelmetes? Stb.

Figyelt kérdés
légyszi irjátok le milyen volt
2010. febr. 28. 22:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
én,igen,semmi,igen,stb.
2010. febr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
kösz -.-
2010. febr. 28. 22:14
 3/16 anonim ***** válasza:
59%

Nálunk vannak! Legalábbis teljesen biztos vagyok benne!! Sokan majd le fognak hurrogni emiatt,de számtalan élményem volt már velük! Pl a falunkat fényképeztem le(mert szép sárga),és megjelent rajta egy fej. Sokan azt mondják hogy én vok,de sztem nincs semmi hasonlósag köztünk! Nem tom fölrakni,mert telefonnal csináltam. Másik: szintén telefonnal fölvettem hangfölvevővel(vagy mivel) hogy hogyan sikítok:D. Kicsit vicces lett,ekkor épp fürödtem,és hallottam rajta egy olyat hogy hapszi! De így hogy hapszi! Pedig senki nem volt otthon rajtam kívül!!


Többet nem írok,mert úgyse hiszitek el,esetleg privátba(akebergyanf@citromail.hu)

2010. febr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Annyira nem sok az eredmény eddig az ilyen kérdéseknél, pedig nézegetem egy ideje, és tettem is fel szinte hasonlót. Vagy halottak, netán kómáznak vagy katatónok, vagy nem sikerült énekeshalottat varázsolni.
2010. febr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
2221: Stúdiócuccon sose lenne hapszi, telefonon pedig mindig vannak anomáliák, ilyen az amr codec és a tömegcikkek minősége egymásra rakva.
2010. febr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Veszélyes? Mik történtek? Félelmetes?

nem, semmi, nem,

mert nincs is -.-

2010. febr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

én,nem,semmi,igen,

Még általánosban osztálykirándulásokon csináltuk :) Jó kis idézős könyvből. Az volt a terv, hogy befosatjuk a lányokat, de mi is fostunk :)

Az első fura hangra sikítva kirohantunk a házból :D


Idősebb fejjel haverokkal is próbáltuk, de mindig elröhögtük. A Cserháti Zsuzsát akartuk megidézni, és a súlyával kapcsolatban sok poént el lehet sütni :)

2010. márc. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
XD Anyáááám. Ez a sárga falas csaj már tett fel egyszer egy kérdést. Meg kell hagyni elég poénos volt. :D (és szánalmas is)
2010. márc. 1. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%
A semmit nem lehet megidézni.
2010. márc. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
semmit?
2010. márc. 1. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!