Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki idézett már szellemet?...

Ki idézett már szellemet? Veszélyes? Mik történtek? Félelmetes? Stb.

Figyelt kérdés
légyszi irjátok le milyen volt
2010. febr. 28. 22:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem létezik, akkor hogy akarod megidézni?
2010. márc. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha látni akarod, pereld be

és találkoztok a tárgyalóterembe'

2010. márc. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer táborban idéztünk szellemet, nagyon para volt az egész, mi még kicsik voltunk és csak úgy vállaltuk be, hogy egy lámpa égett. Mikor odáig jutottunk az idézésben, hogy "ha itt vagy adj valami jelet" (vagy ilyesmi) a lámpa lekapcsolódott. Kirohantunk, át egy másik szobába sikítozva, de az egész táborban nem volt villany....


Kiderült, hogy 10-kor takaródó volt és a tanárok az egész táborban lekapcsolták az áramot...

De vicces volt! Amúgy szerintem az ilyen szórakozásból játszott nem veszélyes, de van komolyabb formája is, amit nem biztos, hogy jó csak úgy kipróbálni.

2010. márc. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
84%
XD júj az utolsó nagyon durva én tuti szivrohamat kaptam volna XD
2010. márc. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
válaszokat mégg !
2010. dec. 18. 17:07
 16/16 anonim ***** válasza:
Én már idéztem szellemet a barátnőmmel,és bevallom eléggé ijesztő volt főleg amikor elkezdett valami csörömpölni.Annyiban veszélyes,hogy nem tudtuk most mi fog történni.Szerencsére nem történt semmi különös azóta.
2013. okt. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!