Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék pénzt keresni?

Hogyan tudnék pénzt keresni?

Figyelt kérdés

Szüleimnek már mondtam hogy segítenék a házi munkába

de azt mondák hogy mindenképp kellene.a környéken meg nem kell segíteni senkinek... itt nem tudok kutyát sétáltatni meg babyszitterkedni.... így hát arra gondoltam hogy eladom a régi cuccaimat Pl:. parfümöket;karkötőket;és én szoktam csinálni is karkötőt szóval ezeket is megpróbálnám eladni. tudom hogy nem leszek gazdag de annyi pénzt össze tudnék gyűjteni amennyi kell. interneten keresztül nem szeretném,sem a környékemen mert mindenki elkezdene pletykálni.stb...

de a mamám balatonalmádiba lakik és vele szoktam menni piacra ahol mindenféle régiséget is árulnak és arra gondoltam hogy inkább én is így szeretném eladni a cuccaimat.a kérdés pedig az hogy ehhez kell valami engedély vagy ilyesmi ...és ha bhapiacrs mennék akkor is kéne..?



2015. jún. 17. 10:06
 1/3 anonim válasza:
Nincs valami diákmunka nyárra? SZerintetek arulhatod, ha megveszik és jol néznek ki akkor megéri sztem.....de azert jó ha megkérdezitek, hogy kell -e engedély.....szerintem kell.
2015. jún. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Azt is lehetne, hogy a mamáddal süttök finom reteseket, vagy sütiket és azt eladjátok.
2015. jún. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

még csak 13 éves vagyok szóval nincs diák melóra lehetőség

és jó ötlet a süti köszönöm

2015. jún. 17. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!