Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szinkronszínészetet azt...

Szinkronszínészetet azt milyen módon lehet elsajátítani?

Figyelt kérdés

Jópár ismerősöm mondta, hogy jó hangom van, ugyan nem "éneklésileg" hanem úgy alapból, és mondták, hogy próbáljak meg elmenni szinkron színésznek. Utána néztem már a dolgoknak, hogy jó ha van énekhangod meg színészi pályád meg ilyenek. De nekem sajnos sem angyali énekhangom, sem színészi pályafutásom sincsen. A kérdés: Van valami lehetőség arra, hogy szinkronizálhassak?


Ui.: Ez még csak egy elgondolás szóval nem fogok egyből elrohanni sehova sem, hogy jelentkezzek. Még átgondolom ezt az egészet, mert leköt a mostani munkahelyem meg minden más.Köszönöm a KULTURÁLT VÁLASZOKAT előre is!!



2015. jún. 17. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt a "színészi pályafutást" leginkább a szakszervezet miatt írják oda, amúgy nem követelmény.


Azonban hangon kívül (éneklés mellékes, mégis hányszor láttál a CSI-ban énekelni valakit?) oda kell tudni figyelni hogy jókor szólalj meg, és hát manapság ez úgy megy hogy kezedbenyomják azanyagot, nincs időd még átfutni sem, és máris olvasod a képehez amit szintén először látsz (nem véletlenül szidják gyakran a minőségeta nézők).


Próbáld meg, szerintem még mellék/másodállásként is befér!

2015. jún. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!! lehet kajak megpróbálom. namy veszíteni valóm nincsen amúgy.
2015. jún. 18. 19:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Pár éve a szobatársam szinkronszínésznek tanult. Ha jól emlékszem 1 éves volt a képzés. Beszédtechnika, kommunikáció órája, stúdiógyakorlata és színészi gyakorlatai is voltak. Záróvizsgán egy színdarabot adtak elő. A suli elvégzéséhez nem volt szükség színészi előképzettséghez. Ezek után kereshetett munkát különböző stúdiókban.
2015. jún. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!