Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan, akit szemüveggel...

Van olyan, akit szemüveggel felvettek tűzoltónak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, hogy a szemüveg kizáró ok, de hallottam pletykákat, hogy van aki szemüveggel is lehet tűzoltó. Az én szemem -1,5 ös mindkettő. Várom a válaszaitok!

Előre is köszönöm!


2015. jún. 18. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
39%

Nem, igy nem lehetsz tuzolto. Ha szemuveget hordasz, kizaro ok, es kesz. Leesik, eltorik, a latotered amugy is korlatozott miatta.


A kontaktlencse is necces, ha bevetes kozben felrecsuszik, kiesik, es miattad meghal valaki mert nem vetted eszre, mit csinalsz? Huppogsz kicsit, hogy 'de hat masfel dioptria nem is sok.'?


Az egyetlen megoldas, ha megmutteted a szemedet, de azt 18 eves kor alatt nem csinaljak meg, es utana sem 100%, hogy teljesen sikerul elhagyni a szemuveget.

2015. jún. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Viszont ezt akkor is hülyeségnek tartom, nem vak vagyok hanem az alsó 4 sort a szemtáblán nem tudom elolvasni. A lézeres szemműtétről hallottam jót is meg rosszat is. Fene tudja. Mindenestre köszönöm a választ!

2015. jún. 18. 10:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Azert mert te nem erted miert szukseges, meg nem hulyeseg.


Alapkovetelmeny, hogy tokeletes latasod legyen, hogy adott esetben pl. a viz alatt meglasd az iszapos homalyban a mentendo szemelyt, hogy meglasd az omladozo, fusttel telitett epuletben a sarokban kuporgo tulelot. Szemuveggel ez nem megy, es kesz. Szemuveges vagyok 30+ eve, tudom mit beszelek.


Annyi szep szakma van, valassz olyat, amire alkalmas vagy.

2015. jún. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!