Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít amikor a...

Titeket nem idegesít amikor a szex kérdések között minimum 6-7 olyan választ találtok hogy: "Szerintem terhes vagy. "?

Figyelt kérdés
Szerintem ez egyáltalán nem vicces már egy ideje...arról nem is beszélve hogy aki normálisan tesz fel egy kérdést annak miért nem lehet normálisan válaszolni?
2010. márc. 1. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

sőt!

nem csak a szex kérdésekhez irják oda

2010. márc. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Ez egy nagyon nagy poén, és abból jött, hogy a legáltalánosabb, mondhatni leggyakoribb kérdés (!) a vajon terhes vagyok-e, ha ekkor-akkor ezt-azt így-úgy csináltam. Egy idő után ezt nem lehet komolyan venni, poén lesz, mert persze a kérdések színvonala is hasonló volt.

S innentől poén betenni a normális kérdések közé is amolyan "fárasztásnak", de aki nem érti vagy nem szereti az ilyen humort, annak nem vicces.

Én szeretem, sőt, nekem is ilyesmi humorom van, sőt, kissé talán férfias is a humorom.

Hú, hát humorról ennyit még nem magyaráztam, mert ezt nem magyarázni kell, hanem érteni :-) de pontosan ez lenne a lényege.


24/L

2010. márc. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

én csak olyan kérdéshez szoktam oda írni amikor rossz

kategóriába rakja vagy eleve nemnormális a kérdező pl helyesírási hibák garmadával teletűzdelt vadparaszt trágár módon megfogalmazott kérdésekhez.

am. látom te nem vagy terhes

2010. márc. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Na ez az, harmadik, pontosan erre gondoltam, szépen összefoglaltad! Értem én! Az utolsó mondat nagyon ütött! :-)) Jó arc lehetsz :-))

Második voltam.

2010. márc. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
:D XD
2010. márc. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

kicsit off (am. uff)

harmadik vagyok köszike ketteske

de van aki tényleg megérdemli

pl szex kategóriában:

-meddig kell főzni a borsó?

-mit csináljak a spermával ha a párom a számba élvez?

-egy testépítő nő mennyire erős?

ezt egyszerűen nem lehet kihagyni

35 pasi

2010. márc. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek vele, ám szerintem terhes vagy ;)
2010. márc. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:D
2010. márc. 1. 19:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is azért számodra ez nem vicces és csak idegesít téged a dolog, mert terhes vagy.
2010. márc. 2. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!